ZÁPAS
14.12.15 | 1. kolo | Nikola Milojevic | Majed Kilani | 6-3, 6-3 | Tunisia F36 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Nikola Milojevic | Majed Kilani | |
1. podání % | 32/66 (48%) | 42/67 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/32 (72%) | 20/42 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/34 (47%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 36/67 (54%) | 27/66 (41%) |
Vyhrané body celkem | 75/133 (56%) | 58/133 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nikola Milojevic vs. Majed Kilani - Vzájemné zápasy
14.12.15 | 1. kolo | Nikola Milojevic | Majed Kilani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Tunisia F36 | tvrdý |
16.11.15 | 1. kolo | Nikola Milojevic | Majed Kilani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Tunisia F32 | tvrdý |
Nikola Milojevic form & Majed Kilani form
Nikola Milojevic - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Evan Furness | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Kaya Arinc | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 0-5, - Nikola Milojevic - skreč | detail zápasu | |
Roseto Degli - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sodan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-71, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.23 kvalifik. | vs. Dayne Kelly | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Kriish Tyagi | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-0, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Pune - tvrdý | ||||
01.01.23 kvalifik. | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.22 1. kolo kval. | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
26.11.22 semifinále | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.11.22 čtvrtfinále | vs. Adrian Andreev | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.22 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.22 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
07.11.22 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Majed Kilani - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Dominik Boehler | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Moritz Trocker | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.20 semifinále | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-65, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Quentin Folliot | 0-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Moez Echargui | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Tom Pisane | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Pak Long Yeung | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Giacomo Dambrosi | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.20 čtvrtfinále | vs. Antoine Escoffier | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Alan Bojarski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Wissam Abderrahman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Mathys Erhard | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-64, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Arnaud Bovy | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. William Grant | 7-67, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Louis Tessa | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.19 1. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Alexander Donski | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Alexis Gautier | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.19 čtvrtfinále | vs. Matteo Martineau | 6-2, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.19 2. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 7-67, 1-6, 6-2 | detail zápasu |