ZÁPAS
08.11.18 | 2. kolo | Nik Razborsek | Mikhail Korovin | 6-0, 7-5 | Turkey F35 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nik Razborsek | Mikhail Korovin | |
1. podání % | 34/57 (60%) | 32/50 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/34 (62%) | 15/32 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/23 (78%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 28/50 (56%) | 18/57 (32%) |
Vyhrané body celkem | 67/107 (63%) | 40/107 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Nik Razborsek | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nik Razborsek | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nik Razborsek | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Nik Razborsek | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mikhail Korovin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Nik Razborsek | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nik Razborsek | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Mikhail Korovin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nik Razborsek | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Nik Razborsek | 4-3 | |
Nik Razborsek | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Mikhail Korovin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Nik Razborsek | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nik Razborsek vs. Mikhail Korovin - Vzájemné zápasy
08.11.18 | 2. kolo | Nik Razborsek | Mikhail Korovin | 6-0, 7-5 | detail zápasu | Turkey F35 | antuka |
Nik Razborsek form & Mikhail Korovin form
Nik Razborsek - poslední zápasy
Davis Cup - tráva | ||||
10.03.20 Rubber 1 | vs. Aisam Qureshi | 6-4, 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
26.07.19 semifinále | vs. Adrian Obert | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.07.19 čtvrtfinále | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
24.07.19 2. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Den - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Jay Zwinkels | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
02.06.19 čtvrtfinále | vs. Martins Podzus | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.19 2. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
23.05.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Pavle Daljev | - | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 6-2, 3-3, Nikolas Walterscheid-Tukic - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.04.19 čtvrtfinále | vs. Constantin Schmitz | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Mikhail Korovin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Philip Henning | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Vesa Ahti | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Parisca | - Mikhail Korovin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - skreč | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - skreč | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | detail zápasu |