INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nik Razborsek vs. Altug Celikbilek - Vzájemné zápasy
08.04.18 | Nik Razborsek | Altug Celikbilek | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Davis Cup | antuka |
Nik Razborsek form & Altug Celikbilek form
Nik Razborsek - poslední zápasy
Davis Cup - tráva | ||||
10.03.20 Rubber 1 | vs. Aisam Qureshi | 6-4, 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Marlon Vankan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bolzano - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
26.07.19 semifinále | vs. Adrian Obert | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.07.19 čtvrtfinále | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
24.07.19 2. kolo | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Den - antuka | ||||
04.07.19 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Jay Zwinkels | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Damien Wenger | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
02.06.19 čtvrtfinále | vs. Martins Podzus | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.19 2. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.19 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
23.05.19 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
08.05.19 2. kolo | vs. Pavle Daljev | - | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo | vs. Nikolas Walterscheid-Tukic | 6-2, 3-3, Nikolas Walterscheid-Tukic - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.04.19 čtvrtfinále | vs. Constantin Schmitz | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Altug Celikbilek - poslední zápasy
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.24 kvalifik. | vs. Linang Xiao | 6-74, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Fajing Sun | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Jie Cui | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.24 kvalifik. | vs. Sanhui Shin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Suk Ann | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 6-74, 6-2, 6-72 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Ricardas Berankis | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Robin Bertrand | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
03.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Marius Copil | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 5-7, 7-66 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 6-2, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 7-5, 7-63 | detail zápasu |