ZÁPAS
11.08.18 | 1. kolo kval. | Shonigmatjon Shofayziyev | Artsiom Bardzin | 6-1, 3-6, 6-2 | Belarus F2 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Shonigmatjon Shofayziyev | Artsiom Bardzin | |
1. podání % | 57/91 (63%) | 48/76 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/57 (67%) | 27/48 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/34 (41%) | 11/28 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 38/76 (50%) | 39/91 (43%) |
Vyhrané body celkem | 90/167 (54%) | 77/167 (46%) |
Dvojchyby | 10 | 7 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Shonigmatjon Shofayziyev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Shonigmatjon Shofayziyev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shonigmatjon Shofayziyev | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Shonigmatjon Shofayziyev | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-1 | Artsiom Bardzin | |
1-2 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-2 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
2-3 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Shonigmatjon Shofayziyev | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-5 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
3-5 | Artsiom Bardzin | |
3-6 |
3 | ||
0-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Shonigmatjon Shofayziyev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shonigmatjon Shofayziyev | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Artsiom Bardzin | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-1 | Artsiom Bardzin | |
Shonigmatjon Shofayziyev | 5-1 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
Shonigmatjon Shofayziyev | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
16.10.00, 23 Let
16.10.00, 23 Let
Shonigmatjon Shofayziyev vs. Artsiom Bardzin - Vzájemné zápasy
11.08.18 | 1. kolo kval. | Shonigmatjon Shofayziyev | Artsiom Bardzin | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | Belarus F2 | tvrdý |
Shonigmatjon Shofayziyev form & Artsiom Bardzin form
Shonigmatjon Shofayziyev - poslední zápasy
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Timur Sottimov | 4-6, 7-5, 2-10 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Allanur Garryyev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-77, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrey Nelich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Mikhail Yehayan | 6-4, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Guga Tavadze | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Uladzislau Zhuk | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 6-0, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Andrey Golubev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Olimjon Nabiev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 6-75, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - tvrdý | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
09.12.18 kvalifik. | vs. Barkat Khan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.18 2. kolo kval. | vs. Hao Yuan Ng | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Igor Banicevic | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - tvrdý | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-2, 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Muhammad Nauman Aftab | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.18 1. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 7-65, 7-65 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Bessire | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Artsiom Bardzin - poslední zápasy
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Bekhzod Rasamatov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Grigoriy Korobeynikov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Michal Wozniak | Michal Wozniak - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Alosha Ushakov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 7-68, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Leon C Roider | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.18 1. kolo kval. | vs. Sundet Nagimetov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Lukas Mugevicius | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Stepan Beresnev | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Artur Kulibaba | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Martin Beran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Vitalii Shcherba | 4-6, 1-6 | detail zápasu |