Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
12.03.98, 26 Let
12.03.98, 26 Let
Niels Visker vs. Tino Kovacic - Vzájemné zápasy
01.03.20 | 1. kolo kval. | Niels Visker | Tino Kovacic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Niels Visker form & Tino Kovacic form
Niels Visker - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Liam Gavrielides | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Pavel Verbin | 6-2, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.24 finále | vs. Nicolai Budkov Kjaer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.03.24 semifinále | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Deney Wassermann | 6-4, Deney Wassermann - skreč | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Daniel Khazime | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-63, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Erik Arutiunian | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Max Batyutenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 finále | vs. Marek Gengel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Emile Hudd | 6-4, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Saba Purtseladze | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Federico Bondioli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alec Beckley | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Pavel Verbin | 6-1, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 0-1, - Niels Visker - skreč | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Henri Haupt | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Masur | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Mischa Lanz | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 semifinále | vs. Omni Kumar | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Tino Kovacic - poslední zápasy
M25 Maribor - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Marton Liszka | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alex Knaff | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jan Dimitrijevic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Daniel Damian | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | Michelangelo Zvech Flaborea Mreule - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Radomir Tomic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Rafael Kis Balazs | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
30.08.22 kvalifik. | vs. Maj Premzl | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Hans Peter Kaufmann | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 6-75, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Radomlje - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-0, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Leon Hoeveler | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tobias Brutscher | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Andrea Del Federico | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Aleksa Vladicic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Frane Saric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Opatija - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Porec - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Petar Pjevcevic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Stylianos Poutis | 6-78, 6-1, 10-4 | detail zápasu |