ZÁPAS
04.03.18 | 2. kolo kval. | Nicolo Turchetti | Jordi Munoz-Abreu | 6-3, 4-6, 7-610 | Egypt F8 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nicolo Turchetti vs. Jordi Munoz-Abreu - Vzájemné zápasy
04.03.18 | 2. kolo kval. | Nicolo Turchetti | Jordi Munoz-Abreu | 6-3, 4-6, 7-610 | detail zápasu | Egypt F8 | tvrdý |
Nicolo Turchetti form & Jordi Munoz-Abreu form
Nicolo Turchetti - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Masamichi Imamura | 2-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Antonio Massara | 2-6, 2-4, - Nicolo Turchetti - skreč | detail zápasu | |
M15 L'Aquila - antuka | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Alexis Musialek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Ronan Joncour | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Genova - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Dian Nedev | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 4-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Shendrit Deari | 6-1, 6-74, 10-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Franco Capalbo | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Hugo Piquerez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.21 kvalifik. | vs. Kristof Minarik | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.03.21 kvalifik. | vs. Peter Makk | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Burak Bilgin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 6-2, 6-77, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 7-5, 1-6, 10-12 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.01.21 2. kolo | vs. Alexander Weis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo | vs. Maxime Mora | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.21 2. kolo kval. | vs. George Botezan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.21 kvalifik. | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Jordi Munoz-Abreu - poslední zápasy
M25 Roda - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 7-65, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Henrique Silvestre Gomes | 6-3, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Finn Tearney | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Dennis Uspensky | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.19 semifinále | vs. Marek Gengel | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Boris Fassbender | 6-0, 3-0, Boris Fassbender - skreč | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Paolo Dagnino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F29 - antuka | ||||
30.11.18 čtvrtfinále | vs. Youssef Hossam | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.18 2. kolo | vs. Dante Gennaro | 7-67, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Anze Arh | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Eric Caleguer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
19.11.18 kvalifik. | vs. Jesper De Jong | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 7-67, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F22 - tvrdý | ||||
08.08.18 2. kolo | vs. Evan Hoyt | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.18 1. kolo | vs. Boris Arias | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Carlos Gil Molero | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 kvalifik. | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Uganda F4 - antuka | ||||
21.05.18 1. kolo | vs. Tyler Lu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tunisia F14 - tvrdý | ||||
09.04.18 kvalifik. | vs. Riccardo Maiga | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F12 - antuka | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Clement Geens | 7-65, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.18 1. kolo | vs. Alexander Merino | 6-3, 6-1 | detail zápasu |