Nicolas Uryson vs. Matt Mcbride 09.03.2020

Nicolas Uryson vs. Matt Mcbride 09.03.2020 - M15 Cancun - porovnání

ZÁPAS

09.03.201. kolo kval.Nicolas Uryson Matt Mcbride 6-1, 7-5 Mexico M15 Cancun tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

7-5

Nicolas Uryson
Argentina
22.06.93, 26 Let






12 624 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
16.05.94, 25 Let







Matt Mcbride
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Nicolas Uryson vs. Matt Mcbride - Vzájemné zápasy

09.03.201. kolo kval.Nicolas UrysonMatt Mcbride6-1, 7-5 detail zápasuMexico M15 Cancun tvrdý

Nicolas Uryson - poslední zápasy

Mexico M15 Cancun - tvrdý
12.03.20
1. kolo
vs. Brandon Walkin6-4, 1-0, Brandon Walkin - skrečvýhradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Tennyson Whiting6-2, 6-4 výhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Andres Urrea6-3, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Matt Mcbride6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Argentina M25 Hurlingham - antuka
03.03.20
kvalifik.
vs. Alex Barrena1-6, 0-6 prohradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Tobias Franco7-5, 6-3 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Gaston Erhardt6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Argentina M25 Cordoba - antuka
25.02.20
2. kolo kval.
vs. Lautaro Agustin Falabella7-63, 0-6, 3-10 prohradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Julian Tantera7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Martin Dimitrov3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Milovice - tvrdý I.
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Egor Novikov6-72, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - tvrdý I.
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Yvo Panak2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Kevin Suvi4-6, 6-3, 5-10 prohradetail zápasu
Spain M15 Getafe - tvrdý
16.10.19
1. kolo
vs. Hugo Schott2-6, 3-6 prohradetail zápasu
15.10.19
kvalifik.
vs. Ivan Marrero Curbelo1-6, 3-6 prohradetail zápasu
14.10.19
2. kolo kval.
vs. Santiago Plaza6-3, 6-4 výhradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Guillem Arno Blasi6-4, 7-65 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
09.10.19
1. kolo
vs. Michal Dembek3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
03.10.19
2. kolo
vs. David Perez Sanz3-6, 5-7 prohradetail zápasu
01.10.19
1. kolo
vs. Ivan Krivic6-74, 3-0, Ivan Krivic - skrečvýhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
17.09.19
kvalifik.
vs. Enrique Bogo6-2, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Ezequiel Monferrer6-4, 6-0 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Lucas Gessner6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Holland M15 Haren - antuka
29.08.19
2. kolo
vs. Juan Ignacio Galarza1-6, 2-6 prohradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Dominik Nazaruk6-1, 7-5 výhradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Marc Dijkhuizen6-0, 3-0, Marc Dijkhuizen - skrečvýhradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Jarno Jans7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Belgium M15 Lambermont - antuka
22.08.19
2. kolo
vs. Constantin Schmitz3-6, 0-6 prohradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Nicolas Tepmahc6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Germany M15 Trier - antuka
13.08.19
1. kolo
vs. Adrian Oetzbach3-6, 2-6 prohradetail zápasu

Matt Mcbride - poslední zápasy

Mexico M15 Cancun - tvrdý
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Nicolas Uryson1-6, 5-7 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
17.02.20
1. kolo kval.
vs. Luis Humberto Lopez6-76, 1-6 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
11.02.20
2. kolo kval.
vs. David Volfson0-6, 2-6 prohradetail zápasu
10.02.20
1. kolo kval.
vs. Ricardo David Mayagoitia7-65, 5-7, 10-8 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
05.02.20
1. kolo
vs. Michel Vernier6-75, 1-6 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Toby D. Boyer2-6, 6-3, 7-10 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
21.10.19
2. kolo kval.
vs. Gregorio Cordonnier3-6, 3-6 prohradetail zápasu
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Gonzalo Ariel Karakachian6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
15.10.19
1. kolo
vs. Mariano Kestelboim1-6, 3-6 prohradetail zápasu
El Salvador M15 Santa - tvrdý
01.10.19
1. kolo
vs. Yeudy Villar6-4, 2-6, 2-6 prohradetail zápasu
29.09.19
kvalifik.
vs. Tennyson Whiting6-75, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Razvan Baiant4-6, - Matt Mcbride - skrečprohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
18.09.19
1. kolo
vs. Cristian Rodriguez4-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Ricardo David Mayagoitia6-75, 6-1, 10-3 výhradetail zápasu
16.09.19
kvalifik.
vs. Alberto Alvarado Berrospi5-7, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Matias Pomar6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
09.09.19
2. kolo kval.
vs. Agustin Maria Gascia4-6, 1-6 prohradetail zápasu
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Tennyson Whiting6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Alejandro Mendoza4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
13.05.19
kvalifik.
vs. Mousheg Hovhannisyan0-6, 2-6 prohradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Ren Nakamura6-3, 1-0, Ren Nakamura - skrečvýhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
18.03.19
1. kolo kval.
vs. Gabriel Donev6-4, 4-6, 8-10 prohradetail zápasu
USA USA F28 - tvrdý
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Uros Petronijevic3-6, 6-3, 4-6 prohradetail zápasu
USA USA F27 - tvrdý
07.10.18
1. kolo kval.
vs. Kevin Lam3-6, 6-76 prohradetail zápasu
Uganda Uganda F4 - antuka
22.05.18
1. kolo
vs. Arturs Lazdins6-76, 6-73 prohradetail zápasu
20.05.18
kvalifik.
vs. Ismael Changawa Ruwa Mzai7-5, 6-1 výhradetail zápasu
19.05.18
1. kolo kval.
vs. Paras Dahiya6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Uganda Uganda F3 - antuka
12.05.18
1. kolo kval.
vs. Sylvester Emmanuel6-0, 6-73, 2-6 prohradetail zápasu
Uganda Uganda F2 - antuka
06.05.18
1. kolo kval.
vs. Lorenzo Bocchi0-6, 6-4, 6-710 prohradetail zápasu
Uganda Uganda F1 - antuka
29.04.18
kvalifik.
vs. Dariusz Lipka3-6, 0-6 prohradetail zápasu
<