Nicolas Uryson vs. Gaston Erhardt 02.03.2020

Nicolas Uryson vs. Gaston Erhardt 02.03.2020 - M25 Hurlingham - porovnání

ZÁPAS

02.03.202. kolo kval.Nicolas Uryson Gaston Erhardt 6-2, 6-1 Argentina M25 Hurlingham antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-1

Nicolas Uryson
Argentina
22.06.93, 26 Let






12 624 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
18.09.98, 21 Let







Gaston Erhardt
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Nicolas Uryson vs. Gaston Erhardt - Vzájemné zápasy

02.03.202. kolo kval.Nicolas UrysonGaston Erhardt6-2, 6-1 detail zápasuArgentina M25 Hurlingham antuka

Nicolas Uryson - poslední zápasy

Mexico M15 Cancun - tvrdý
12.03.20
1. kolo
vs. Brandon Walkin6-4, 1-0, Brandon Walkin - skrečvýhradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Tennyson Whiting6-2, 6-4 výhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Andres Urrea6-3, 3-6, 10-7 výhradetail zápasu
09.03.20
1. kolo kval.
vs. Matt Mcbride6-1, 7-5 výhradetail zápasu
Argentina M25 Hurlingham - antuka
03.03.20
kvalifik.
vs. Alex Barrena1-6, 0-6 prohradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Tobias Franco7-5, 6-3 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Gaston Erhardt6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Argentina M25 Cordoba - antuka
25.02.20
2. kolo kval.
vs. Lautaro Agustin Falabella7-63, 0-6, 3-10 prohradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Julian Tantera7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Martin Dimitrov3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Milovice - tvrdý I.
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Egor Novikov6-72, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - tvrdý I.
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Yvo Panak2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Estonia M15 Parnu - tvrdý I.
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Kevin Suvi4-6, 6-3, 5-10 prohradetail zápasu
Spain M15 Getafe - tvrdý
16.10.19
1. kolo
vs. Hugo Schott2-6, 3-6 prohradetail zápasu
15.10.19
kvalifik.
vs. Ivan Marrero Curbelo1-6, 3-6 prohradetail zápasu
14.10.19
2. kolo kval.
vs. Santiago Plaza6-3, 6-4 výhradetail zápasu
13.10.19
1. kolo kval.
vs. Guillem Arno Blasi6-4, 7-65 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
09.10.19
1. kolo
vs. Michal Dembek3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
03.10.19
2. kolo
vs. David Perez Sanz3-6, 5-7 prohradetail zápasu
01.10.19
1. kolo
vs. Ivan Krivic6-74, 3-0, Ivan Krivic - skrečvýhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
17.09.19
kvalifik.
vs. Enrique Bogo6-2, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Ezequiel Monferrer6-4, 6-0 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Lucas Gessner6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Holland M15 Haren - antuka
29.08.19
2. kolo
vs. Juan Ignacio Galarza1-6, 2-6 prohradetail zápasu
28.08.19
1. kolo
vs. Dominik Nazaruk6-1, 7-5 výhradetail zápasu
27.08.19
kvalifik.
vs. Marc Dijkhuizen6-0, 3-0, Marc Dijkhuizen - skrečvýhradetail zápasu
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Jarno Jans7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Belgium M15 Lambermont - antuka
22.08.19
2. kolo
vs. Constantin Schmitz3-6, 0-6 prohradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Nicolas Tepmahc6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Germany M15 Trier - antuka
13.08.19
1. kolo
vs. Adrian Oetzbach3-6, 2-6 prohradetail zápasu

Gaston Erhardt - poslední zápasy

Argentina M25 Hurlingham - antuka
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Nicolas Agustin Lema6-3, 6-2 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Nicolas Uryson2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Argentina M25 Cordoba - antuka
25.02.20
2. kolo kval.
vs. Leonardo Aboian6-4, 4-6, 3-10 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Nicolas Bianchi3-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
Uruguay M25 Punta - antuka
19.02.20
1. kolo
vs. Juan Ignacio Galarza2-6, 6-2, 3-6 prohradetail zápasu
17.02.20
kvalifik.
vs. Ignacio Carou5-7, 7-5, 14-12 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Nicholas Shamma6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
10.02.20
kvalifik.
vs. Michael Zhu3-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Guillermo Aracena6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
03.02.20
kvalifik.
vs. Santiago Fa Rodriguez Taverna3-6, 6-75 prohradetail zápasu
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Michael Zhu6-3, 6-4 výhradetail zápasu
02.02.20
1. kolo kval.
vs. Eduardo Sanchez-Carrion6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Uruguay M15 Maldonado - antuka
26.11.19
kvalifik.
vs. Francisco Aranguren6-74, 4-6 prohradetail zápasu
Argentina M15 Junin - antuka
23.10.19
1. kolo
vs. Gabriel Alejandro Hidalgo0-6, 1-6 prohradetail zápasu
22.10.19
kvalifik.
vs. Federico Juan Aguilar6-4, 6-4 výhradetail zápasu
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Federico Seco Trabella6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Brazil M15 Sao - antuka
15.10.19
kvalifik.
vs. Christian Oliveira6-73, 3-6 prohradetail zápasu
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos7-5, 2-6, 10-6 výhradetail zápasu
Brazil M25 Rio - antuka
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Andre Miele2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Chile M15 Santiago - antuka
02.10.19
kvalifik.
vs. Felipe Derdoy3-6, 2-6 prohradetail zápasu
30.09.19
1. kolo kval.
vs. Hugo Moura6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
17.09.19
1. kolo
vs. Matias Franco Descotte0-6, 5-7 prohradetail zápasu
Paraguay M15 Lambare - antuka
22.08.19
2. kolo
vs. Andre Miele2-6, 6-75 prohradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Maximiliano Estevez7-5, 4-6, 6-4 výhradetail zápasu
20.08.19
kvalifik.
vs. Santino Morel Rieder6-2, 7-63 výhradetail zápasu
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Federico Gaston Gonzalez Benitez7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Bolivia M15 Santa - antuka
07.08.19
1. kolo
vs. Maximiliano Estevez2-6, 1-6 prohradetail zápasu
06.08.19
kvalifik.
vs. Jesus Matias Quiroga7-63, 6-1 výhradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Cristian Luciano Pastore6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
17.07.19
1. kolo
vs. Rowland Phillips6-3, 6-74, 5-7 prohradetail zápasu
<