ZÁPAS
01.12.18 | 1. kolo kval. | Nicolas Tepmahc | Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | Tunisia F43 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kanada
13.02.95, 29 Let
13.02.95, 29 Let
Nicolas Tepmahc vs. Masood Eisa-Beygi - Vzájemné zápasy
01.12.18 | 1. kolo kval. | Nicolas Tepmahc | Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Tunisia F43 | tvrdý |
Nicolas Tepmahc form & Masood Eisa-Beygi form
Nicolas Tepmahc - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Christoph Negritu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. John Sperle | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Adrien Gobat | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Pierre Delage | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Alexis Gautier | 0-4, - Nicolas Tepmahc - skreč | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Fabio Coelho | Fabio Coelho - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 2-6, 2-5, - Nicolas Tepmahc - skreč | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Youssef Labbene | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-72, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mousa Alkotop | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Hady Habib | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Rigele Te | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Omni Kumar | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Omni Kumar | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Diego Kaid Romeo Cherif Leon Le Fur | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Omni Kumar | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 6-3, 2-0, Koray Kirci - skreč | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Li Tu | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Masood Eisa-Beygi - poslední zápasy
M15 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lodovico Cattaneo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Angel Josue Maleno Rosario | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Drew Van Orderlain | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Shiva Swaroop | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Aleksi Lofman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Pedro Liborio | Pedro Liborio - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Pedro Liborio | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Omar Brigida | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Darrshan Suresh | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Jae Hwan Kim | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Johnson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Eric Morris | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Admir Kalender | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Felipe Souza | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Jorge Jorge | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Lucca Pinto | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Sam Lapides | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Manuel Pena Lopez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Jose Antonio Rodriguez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Mohammed Mohammed | - Masood Eisa-Beygi - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Boruch Skierkier | 0-6, 0-6 | detail zápasu |