ZÁPAS
02.10.17 | 1. kolo kval. | Nicolas Bianchi | Lautaro Agustin Falabella | 7-5, 6-2 | Bolivia F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
10.11.96, 27 Let
10.11.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
19.01.98, 26 Let
14 764 $
19.01.98, 26 Let
14 764 $
Nicolas Bianchi vs. Lautaro Agustin Falabella - Vzájemné zápasy
13.11.17 | 1. kolo kval. | Nicolas Bianchi | Lautaro Agustin Falabella | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Argentina F9 | antuka |
02.10.17 | 1. kolo kval. | Nicolas Bianchi | Lautaro Agustin Falabella | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Bolivia F3 | antuka |
11.09.17 | 1. kolo kval. | Nicolas Bianchi | Lautaro Agustin Falabella | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Argentina F7 | antuka |
Nicolas Bianchi form & Lautaro Agustin Falabella form
Nicolas Bianchi - poslední zápasy
M15 Perugia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Carraro | 7-5, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Francisco Llanes | 6-0, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Francisco Llanes | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.03.21 kvalifik. | vs. Nicolas Bruna | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Boruch Skierkier | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Santiago Bramajo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 kvalifik. | vs. Agustin Riquelme | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Luciano Carraro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Britez | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Federico Lucini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-79, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Nicolas Alberto Arreche | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Tommaso Vescovi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Mattia Barducci | 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Rondoni | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Buenos - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Lautaro Agustin Falabella - poslední zápasy
Concepcion Challenger - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.04.24 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Farjat | 6-72, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.24 kvalifik. | vs. Elbert Barr | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Herrera Delucchi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bragado - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Maximilian Figl | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 5-7, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 6-0, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.03.24 čtvrtfinále | vs. Leonardo Aboian | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 2. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Benjamin Herrera Delucchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 čtvrtfinále | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Federico Aguilar Cardozo | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Tadeo Meneo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Juan Cruz Blanco Cauterucci | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yoel Yamus | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 4-6, 1-6 | detail zápasu |