Nicolas Barrientos/Junior A. Ore vs. Hunter Johnson/Yates Johnson 07.03.2020

Nicolas Barrientos/Junior A. Ore vs. Hunter Johnson/Yates Johnson 07.03.2020 - M25 Las Vegas - porovnání

ZÁPAS

07.03.20semifináleNicolas Barrientos/Junior A. Ore Hunter Johnson/Yates Johnson 3-6, 6-3, 10-1 USA M25 Las tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

10-1

Nicolas Barrientos
Kolumbia
24.04.87, 32 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
USA
04.06.94, 25 Let







Hunter Johnson
Junior A. Ore
USA
08.09.92, 27 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

USA
02.06.94, 25 Let




Yates Johnson
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Nicolas Barrientos/Junior A. Ore vs. Hunter Johnson/Yates Johnson - Vzájemné zápasy

07.03.20semifináleNicolas Barrientos/Junior A. OreHunter Johnson/Yates Johnson3-6, 6-3, 10-1 detail zápasuUSA M25 Las tvrdý

Nicolas Barrientos/Junior A. Ore - poslední zápasy

USA M25 Las - tvrdý
08.03.20
finále
vs. Nick Chappell/Reese Stalder7-61, 6-3 výhradetail zápasu
07.03.20
semifinále
vs. Hunter Johnson/Yates Johnson3-6, 6-3, 10-1 výhradetail zápasu
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Justin Butsch/Alex Rybakov7-63, 6-2 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Leighton Allen/Micah Braswell7-63, 6-2 výhradetail zápasu

Hunter Johnson/Yates Johnson - poslední zápasy

USA M25 Las - tvrdý
07.03.20
semifinále
vs. Nicolas Barrientos/Junior A. Ore6-3, 3-6, 1-10 prohradetail zápasu
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Mousheg Hovhannisyan/Alexander Sarkissian6-0, 6-2 výhradetail zápasu
05.03.20
1. kolo
vs. Jody Maginley/Justin Roberts6-4, 6-4 výhradetail zápasu
USA Columbus Challenger - tvrdý I.
26.02.20
1. kolo
vs. Ruben Gonzales/Ruan Roelofse2-6, 5-7 prohradetail zápasu
Canada Drummondville Challenger - tvrdý I.
20.02.20
čtvrtfinále
vs. Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons5-7, 4-6 prohradetail zápasu
19.02.20
1. kolo
vs. Harri Heliovaara/Patrik Niklas-Salminen6-74, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
USA M25 Naples - antuka
12.02.20
1. kolo
vs. Martin Damm/Toby Alex Kodat2-6, 6-3, 8-10 prohradetail zápasu
USA M25 Palm - antuka
06.02.20
1. kolo
vs. Justin Butsch/Alex Rybakov7-5, 3-6, 6-10 prohradetail zápasu
USA Newport Beach - tvrdý
28.01.20
1. kolo
vs. Marius Copil/Christopher Eubanks7-5, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
USA M25 Rancho - tvrdý
18.01.20
semifinále
vs. Lloyd Glasspool/Alex Lawson2-6, 3-6 prohradetail zápasu
17.01.20
čtvrtfinále
vs. Ian Dempster/Simon Freund6-3, 6-2 výhradetail zápasu
15.01.20
1. kolo
vs. Austin Rapp/Evan Zhu4-6, 7-5, 10-6 výhradetail zápasu
USA M25 Los - tvrdý
10.01.20
čtvrtfinále
vs. Eduardo Nava/Emilio Nava4-6, 7-5, 6-10 prohradetail zápasu
09.01.20
1. kolo
vs. Courtney John Lock/Cristian Rodriguez2-6, 6-1, 13-11 výhradetail zápasu
USA Champaign Challenger - tvrdý I.
14.11.19
čtvrtfinále
vs. Christopher Eubanks/Kevin King6-75, 7-64, 8-10 prohradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Ruben Gonzales/Ruan Roelofse4-6, 6-3, 11-9 výhradetail zápasu
USA M25 Malibu - tvrdý
04.11.19
1. kolo
vs. Felix Corwin/Reese Stalder5-7, 6-1, 8-10 prohradetail zápasu
USA M25 Naples - antuka
28.10.19
1. kolo
vs. Alexander Cozbinov/David Fox6-710, 6-0, 7-10 prohradetail zápasu
USA M25 Fort - tvrdý
21.10.19
čtvrtfinále
vs. Jacob Fearnley/Alastair Gray Jacob Fearnley/Alastair Gray - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
21.10.19
semifinále
vs. Harrison Adams/George Goldhoff4-6, 6-3, 10-5 výhradetail zápasu
21.10.19
finále
vs. Charlie Emhardt/Alfredo Perez6-2, 6-4 výhradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Ryan Peniston/Reese Stalder6-4, 7-5 výhradetail zápasu
USA M25 Claremont - tvrdý
07.10.19
1. kolo
vs. Benjamin Sigouin/Reese Stalder6-73, 1-5, - Hunter Johnson/Yates Johnson - skrečprohradetail zápasu
USA M25 Norman - tvrdý
30.09.19
čtvrtfinále
vs. Nathan Ponwith/Preston Touliatos6-3, 7-68 výhradetail zápasu
30.09.19
semifinále
vs. Alexander Cozbinov/Evan Zhu6-3, 6-2 výhradetail zápasu
30.09.19
finále
vs. Sekou Bangoura/Lloyd Glasspool6-79, 2-6 prohradetail zápasu
30.09.19
1. kolo
vs. Julian Bradley/Mark Whitehouse6-1, 6-4 výhradetail zápasu
USA Tiburon Challenger - tvrdý
26.09.19
1. kolo
vs. John-Paul Fruttero/Denis Kudla6-3, 4-6, 7-10 prohradetail zápasu
USA Columbus Challenger - tvrdý I.
18.09.19
1. kolo
vs. Martin Redlicki/Jack Withrow4-6, 7-60, 5-10 prohradetail zápasu
Spain M25 Donostia - antuka
26.08.19
1. kolo
vs. Eduard Esteve Lobato/Oriol Roca Batalla5-7, 1-6 prohradetail zápasu
<