ZÁPAS
28.07.18 | 1. kolo kval. | Nicolas Alvarez | Shayan Najam | 6-0, 6-2 | USA F21 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
30.08.99, 24 Let
30.08.99, 24 Let
Nicolas Alvarez vs. Shayan Najam - Vzájemné zápasy
28.07.18 | 1. kolo kval. | Nicolas Alvarez | Shayan Najam | 6-0, 6-2 | detail zápasu | USA F21 | tvrdý |
Nicolas Alvarez form & Shayan Najam form
Nicolas Alvarez - poslední zápasy
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo | vs. Nicolas Kicker | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Eduardo Ribeiro | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
01.11.22 kvalifik. | vs. Eduardo Ribeiro | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 3-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
19.10.22 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.22 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Zanellato | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.22 kvalifik. | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 1-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Villa Maria - antuka | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
18.09.22 | vs. Nicolas Jarry | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.22 Rubber 1 | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
27.08.22 semifinále | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.22 čtvrtfinále | vs. Kimmer Coppejans | 6-4, 3-2, Kimmer Coppejans - skreč | detail zápasu | |
25.08.22 2. kolo | vs. Jan Choinski | 1-6, 6-1, 5-2, Jan Choinski - skreč | detail zápasu | |
23.08.22 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Facundo Mena | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.22 1. kolo | vs. Nicolas Barrientos | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Patrick Kypson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Jasel Beltre | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
08.07.22 čtvrtfinále | vs. Gerald Melzer | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.07.22 2. kolo | vs. Facundo Mena | 6-4, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
05.07.22 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 7-64, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
01.07.22 semifinále | vs. Facundo Mena | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.22 čtvrtfinále | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-74, 6-4, 7-67 | detail zápasu |
Shayan Najam - poslední zápasy
M25 Zlatibor - antuka | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Decatur - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Semen Pankin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Champaign - tvrdý | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Howard-Tripp | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Laval - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Anirudh Rao | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Hyeondeok Yoon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jeong Heon Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Daegu - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Dohyun Kim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
13.03.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Yunis | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Montreal - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Gianni Ross | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Edmond - tvrdý I. | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Evan Sharygin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Diego Marin | 6-3, 2-6, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Samir Hamza Reguig | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Thomas George Brun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Nishanth Basavareddy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Champaign - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Dickerson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Nico Mostardi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Joshua Bortnick | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Sam Ryan Ziegann | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Giacomo Dambrosi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Manuel Barros | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 0-6, 1-6 | detail zápasu |