Nicolas Alberto Arreche vs. Tomas Farjat 04.03.2020

Nicolas Alberto Arreche vs. Tomas Farjat 04.03.2020 - M25 Hurlingham - porovnání

ZÁPAS

04.03.201. koloNicolas Alberto Arreche Tomas Farjat 6-0, 6-1 Argentina M25 Hurlingham antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Nicolas Alberto ArrecheTomas Farjat
1. podání %28/44 (64%)18/39 (46%)
Vyhrané body z 1.podání19/28 (68%)9/18 (50%)
Vyhrané body z 2.podání13/16 (81%)6/21 (29%)
Vyhrané break-bally5/12 (42%)0/4 (0%)
Vyhrané body z returnu24/39 (62%)12/44 (27%)
Vyhrané body celkem56/83 (67%)27/83 (33%)
Dvojchyby13
Esa

STATISTIKY ZÁPASU

1
2-0Tomas Farjat Tomas Farjat podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Nicolas Alberto Arreche Nicolas Alberto Arreche podáva3-0
0-0, 15-0, 15-30
4-0Tomas Farjat Tomas Farjat podáva
0-0, 15-0, 15-15
Nicolas Alberto Arreche Nicolas Alberto Arreche podáva5-0
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
6-0
2
0-0Tomas Farjat Tomas Farjat podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Nicolas Alberto Arreche Nicolas Alberto Arreche podáva1-0
0-0
2-0Tomas Farjat Tomas Farjat podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Nicolas Alberto Arreche Nicolas Alberto Arreche podáva3-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30
4-0Tomas Farjat Tomas Farjat podáva
0-0
Nicolas Alberto Arreche Nicolas Alberto Arreche podáva5-0
0-0, 15-15
6-1

Nicolas Alberto Arreche
Argentina
15.09.94, 25 Let




567
46
50 786 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
15.02.01, 19 Let







Tomas Farjat
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Nicolas Alberto Arreche vs. Tomas Farjat - Vzájemné zápasy

04.03.201. koloNicolas Alberto ArrecheTomas Farjat6-0, 6-1 detail zápasuArgentina M25 Hurlingham antuka

Nicolas Alberto Arreche - poslední zápasy

Argentina M25 Hurlingham - antuka
06.03.20
čtvrtfinále
vs. Hernan Casanova6-4, 0-6, 3-6 prohradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Gonzalo Villanueva6-4, 7-5 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Tomas Farjat6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Argentina M25 Cordoba - antuka
26.02.20
1. kolo
vs. Santiago Fa Rodriguez Taverna6-73, 2-6 prohradetail zápasu
Uruguay M25 Punta - antuka
19.02.20
1. kolo
vs. Juan Manuel Cerundolo0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
14.02.20
čtvrtfinále
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera6-72, 0-6 prohradetail zápasu
13.02.20
2. kolo
vs. Matias Zukas6-73, 6-3, 7-5 výhradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Oscar Jose Gutierrez7-65, 3-6, 6-3 výhradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
03.02.20
kvalifik.
vs. Franco Agamenone2-6, 6-4, 6-10 prohradetail zápasu
03.02.20
2. kolo kval.
vs. Martin Pestana6-1, 6-0 výhradetail zápasu
USA M25 Weston - antuka
28.01.20
kvalifik.
vs. Alan Kohen3-6, 6-1, 9-11 prohradetail zápasu
28.01.20
2. kolo kval.
vs. Sebastian Murillo6-1, 6-3 výhradetail zápasu
27.01.20
1. kolo kval.
vs. Alejandro Moro Canas6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
23.01.20
1. kolo
vs. Simon Carr4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
15.01.20
1. kolo
vs. David Fox0-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
21.11.19
2. kolo
vs. Duje Ajdukovic3-6, 4-6 prohradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. George Loffhagen6-75, 6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
13.11.19
1. kolo
vs. Vladislav Ivanov6-74, 6-2, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
08.11.19
čtvrtfinále
vs. Fabian Marozsan3-6, 2-6 prohradetail zápasu
07.11.19
2. kolo
vs. Jonathan Eysseric6-2, 6-3 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Dragos Dima2-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
29.10.19
1. kolo
vs. Mariano Navone4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
26.10.19
2. kolo
vs. Benjamin Dhoe3-6, 6-3, 7-10 prohradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Lorenzo Bocchi6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
19.10.19
semifinále
vs. Pol Toledo Bague6-4, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
18.10.19
čtvrtfinále
vs. Octavio Volpi7-65, 6-1 výhradetail zápasu
17.10.19
2. kolo
vs. Daniele Capecchi6-2, 6-1 výhradetail zápasu
16.10.19
1. kolo
vs. Mariano Navone7-5, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
Spain Roja de - antuka
08.10.19
1. kolo
vs. Pedro Vives Marcos4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Chile M15 Santiago - antuka
03.10.19
2. kolo
vs. Juan Bautista Torres6-77, 6-2, 1-6 prohradetail zápasu

Tomas Farjat - poslední zápasy

Argentina M25 Hurlingham - antuka
04.03.20
1. kolo
vs. Nicolas Alberto Arreche0-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Gonzalo Lama3-6, 4-6 prohradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Franco Agamenone5-7, 6-4, 11-9 výhradetail zápasu
02.03.20
1. kolo kval.
vs. Ezequiel Simonit6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Argentina M25 Cordoba - antuka
25.02.20
2. kolo kval.
vs. Leonardo Lopez Linquet5-7, 6-76 prohradetail zápasu
23.02.20
1. kolo kval.
vs. Santiago Bramajo4-6, 7-5, 10-6 výhradetail zápasu
Uruguay M15 Maldonado - antuka
27.11.19
1. kolo
vs. Franco Emanuel Egea4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
21.11.19
2. kolo
vs. Hernan Casanova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
20.11.19
1. kolo
vs. Pavle Daljev6-73, 7-62, 6-2 výhradetail zápasu
19.11.19
kvalifik.
vs. Alexis Boureau5-7, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Filip Krolo7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
14.11.19
2. kolo
vs. Hernan Casanova2-6, 7-5, 3-6 prohradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Jakob Johansson-Holm3-1, Jakob Johansson-Holm - skrečvýhradetail zápasu
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Filip Krolo6-4, 6-4 výhradetail zápasu
11.11.19
kvalifik.
vs. Vladimir Filip6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Mario Aleksic6-4, 5-7, 6-10 prohradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Sarvar Muzaffarov6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
31.10.19
2. kolo
vs. Fabrizio Ornago6-4, 5-7, 4-6 prohradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Franco Feitt4-6, 6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Leonardo Lopez Linquet6-73, 3-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
15.10.19
1. kolo
vs. Damien Wenger3-6, 3-6 prohradetail zápasu
14.10.19
kvalifik.
vs. Leonardo Catani6-2, 6-4 výhradetail zápasu
13.10.19
2. kolo kval.
vs. Bruno Britez6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
24.09.19
1. kolo
vs. Juan Pablo Varillas2-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Arklon Huertas Del Pino6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Argentina M15 Buenos - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Bastian Malla5-7, 3-6 prohradetail zápasu
Paraguay M15 Lambare - antuka
23.08.19
2. kolo
vs. Mauricio Echazu3-6, 4-6 prohradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Adolfo Daniel Vallejo6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Bolivia M15 La - antuka
15.08.19
2. kolo
vs. Jorge Brian Panta Herreros3-6, 3-6 prohradetail zápasu
13.08.19
1. kolo
vs. Andres Chavez7-66, 7-5 výhradetail zápasu
<