ZÁPAS
07.12.17 | čtvrtfinále | Nicolas Alberto Arreche | Matias Zukas | 3-6, 7-5, 7-66 | Chile F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nicolas Alberto Arreche | Matias Zukas | |
1. podání % | 80/127 (63%) | 68/96 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 56/80 (70%) | 48/68 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 24/47 (51%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 33/96 (34%) | 47/127 (37%) |
Vyhrané body celkem | 113/223 (51%) | 110/223 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nicolas Alberto Arreche vs. Matias Zukas - Vzájemné zápasy
13.02.20 | 2. kolo | Nicolas Alberto Arreche | Matias Zukas | 6-73, 6-3, 7-5 | detail zápasu | M25 Lima | antuka |
11.06.19 | 1. kolo | Nicolas Alberto Arreche | Matias Zukas | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
07.12.17 | čtvrtfinále | Nicolas Alberto Arreche | Matias Zukas | 3-6, 7-5, 7-66 | detail zápasu | Chile F3 | antuka |
22.11.17 | 1. kolo | Nicolas Alberto Arreche | Matias Zukas | 7-62, 6-4 | detail zápasu | Chile F1 | antuka |
Nicolas Alberto Arreche form & Matias Zukas form
Nicolas Alberto Arreche - poslední zápasy
M15 Cordoba - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Tomas Farjat | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 6-73, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Hernan Casanova | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Matias Zukas | 6-73, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Martin Pestana | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
28.01.20 kvalifik. | vs. Alan Kohen | 3-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Sebastian Murillo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Simon Carr | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. David Fox | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-75, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 6-74, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Dragos Dima | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Mariano Navone | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.10.19 2. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Pol Toledo Bague | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Octavio Volpi | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Matias Zukas - poslední zápasy
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detail zápasu |