ZÁPAS
26.09.18 | 2. kolo | Nicolas Alberto Arreche | Alan Postay | 6-1, 6-0 | Peru F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nicolas Alberto Arreche | Alan Postay | |
1. podání % | 36/47 (77%) | 32/50 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/36 (72%) | 13/32 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/11 (45%) | 5/18 (28%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 32/50 (64%) | 16/47 (34%) |
Vyhrané body celkem | 63/97 (65%) | 34/97 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alan Postay | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolas Alberto Arreche | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alan Postay | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nicolas Alberto Arreche | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Alan Postay | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolas Alberto Arreche | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Nicolas Alberto Arreche | 5-1 | |
6-1 |
2 | ||
Nicolas Alberto Arreche | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Alan Postay | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nicolas Alberto Arreche | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Alan Postay | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolas Alberto Arreche | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Nicolas Alberto Arreche | 5-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
21.11.96, 27 Let
21.11.96, 27 Let
Nicolas Alberto Arreche vs. Alan Postay - Vzájemné zápasy
26.09.18 | 2. kolo | Nicolas Alberto Arreche | Alan Postay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Peru F1 | antuka |
Nicolas Alberto Arreche form & Alan Postay form
Nicolas Alberto Arreche - poslední zápasy
M15 Cordoba - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Tomas Farjat | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.04.21 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 6-73, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Hernan Casanova | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Tomas Barrios Vera | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Matias Zukas | 6-73, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
03.02.20 kvalifik. | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Martin Pestana | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Sebastian Murillo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.20 kvalifik. | vs. Alan Kohen | 3-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.01.20 1. kolo | vs. Simon Carr | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. David Fox | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. George Loffhagen | 6-75, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 6-74, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.19 2. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Dragos Dima | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Mariano Navone | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.10.19 2. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Lorenzo Bocchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Pol Toledo Bague | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Octavio Volpi | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Alan Postay - poslední zápasy
M15 Punta - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 1-4, - Alan Postay - skreč | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Martin Cuevas | 6-75, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Correa Beguerie | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Hoyos | 3-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Ramiro Amarilla | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 2-6, 7-66, 10-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Salinas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Agustin Mastri | 4-6, - Alan Postay - skreč | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Eduard Silviu Schipor | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Jeremy Gschwendtner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Ferri | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Rares Negrut | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Taym Alazmeh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ali Missoum | 6-3, 5-7, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Dragos Petre Popeanga | 6-1, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Massimo Giunta | 7-5, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Berta | 5-7, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tucuman - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Simonit | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu |