ZÁPAS
28.05.19 | 1. kolo | Nicolae Frunza | Alafia Ayeni | 6-1, 6-4 | M25+H Bacau | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nicolae Frunza | Alafia Ayeni | |
1. podání % | 34/47 (72%) | 42/62 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/34 (76%) | 25/42 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/13 (69%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 29/62 (47%) | 12/47 (26%) |
Vyhrané body celkem | 64/109 (59%) | 45/109 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 1 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolae Frunza | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Alafia Ayeni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicolae Frunza | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nicolae Frunza | 4-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Alafia Ayeni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Nicolae Frunza | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nicolae Frunza | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Alafia Ayeni | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nicolae Frunza | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nicolae Frunza | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Alafia Ayeni | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nicolae Frunza | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Alafia Ayeni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nicolae Frunza vs. Alafia Ayeni - Vzájemné zápasy
28.05.19 | 1. kolo | Nicolae Frunza | Alafia Ayeni | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M25+H Bacau | antuka |
Nicolae Frunza form & Alafia Ayeni form
Nicolae Frunza - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 0-3, - Nicolae Frunza - skreč | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 7-67, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Oleksandr Bielinskyi | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.07.22 kvalifik. | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
03.07.22 finále | vs. Duje Kekez | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.22 semifinále | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.07.22 čtvrtfinále | vs. Dusan Obradovic | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.22 2. kolo | vs. Kristijan Juhas | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Radu Mihai Papoe | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.05.22 semifinále | vs. Mathys Erhard | 3-6, 1-4, - Nicolae Frunza - skreč | detail zápasu | |
20.05.22 čtvrtfinále | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.22 finále | vs. Deney Wassermann | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.22 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.22 čtvrtfinále | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.22 semifinále | vs. Valentin Royer | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.22 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.04.22 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Alafia Ayeni - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Max Houkes | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. William Grant | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-75, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Christian Langmo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Samir Banerjee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. David Saye | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Collin Altamirano | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ezekiel Clark | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Torres | 5-7, 1-6 | detail zápasu |