ZÁPAS
12.01.19 | semifinále | Nicolae Frunza | Antoine Cornut-Chauvinc | 6-2, 6-4 | M15+H Bagnoles | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nicolae Frunza | Antoine Cornut-Chauvinc | |
1. podání % | 34/47 (72%) | 29/53 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/34 (85%) | 21/29 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/13 (62%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané body z returnu | 21/53 (40%) | 10/47 (21%) |
Vyhrané body celkem | 58/100 (58%) | 42/100 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolae Frunza | 1-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Nicolae Frunza | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Nicolae Frunza | 2-1 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
Nicolae Frunza | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Nicolae Frunza | 4-1 | |
Nicolae Frunza | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Nicolae Frunza | 5-2 | |
0-0, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Nicolae Frunza | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Nicolae Frunza | 1-0 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Nicolae Frunza | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Nicolae Frunza | 2-1 | |
0-0, 15-40[BP] | ||
Nicolae Frunza | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Antoine Cornut-Chauvinc | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nicolae Frunza | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
Nicolae Frunza | 4-3 | |
Nicolae Frunza | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
Nicolae Frunza | 5-4 | |
0-0, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nicolae Frunza vs. Antoine Cornut-Chauvinc - Vzájemné zápasy
12.01.19 | semifinále | Nicolae Frunza | Antoine Cornut-Chauvinc | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15+H Bagnoles | antuka |
Nicolae Frunza form & Antoine Cornut-Chauvinc form
Nicolae Frunza - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 0-3, - Nicolae Frunza - skreč | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 7-67, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Oleksandr Bielinskyi | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.07.22 kvalifik. | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
03.07.22 finále | vs. Duje Kekez | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.22 semifinále | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.07.22 čtvrtfinále | vs. Dusan Obradovic | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.22 2. kolo | vs. Kristijan Juhas | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Radu Mihai Papoe | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.05.22 semifinále | vs. Mathys Erhard | 3-6, 1-4, - Nicolae Frunza - skreč | detail zápasu | |
20.05.22 čtvrtfinále | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.22 finále | vs. Deney Wassermann | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.22 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.22 čtvrtfinále | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.22 semifinále | vs. Valentin Royer | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.22 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.04.22 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Antoine Cornut-Chauvinc - poslední zápasy
Lyon Challenger - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Alex Knaff | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.22 2. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Mark Wallner | 7-66, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tallahassee Challenger - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
11.02.22 čtvrtfinále | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Felix Corwin | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.02.22 1. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
29.10.21 čtvrtfinále | vs. Ryan Shane | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Daniel Rodrigues | 6-1, 6-78, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
10.10.21 finále | vs. Ryan Harrison | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.10.21 semifinále | vs. Liam Draxl | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.21 čtvrtfinále | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Oscar Mesquida Berg | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Dan Martin | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.21 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper 2 - tvrdý I. | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
27.01.21 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
25.01.21 kvalifik. | vs. Manuel Guinard | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Masur | 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
21.01.21 2. kolo | vs. Holger Rune | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.21 1. kolo | vs. Rayan Ghedjemis | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
09.01.21 čtvrtfinále | vs. Antoine Bellier | 6-72, 3-6 | detail zápasu |