ZÁPAS
03.11.14 | 1. kolo kval. | Nicholas Jones | Sacha Modica | 7-5, 7-65 | Great Britain | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
07.08.94, 29 Let
07.08.94, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
29.01.97, 27 Let
29.01.97, 27 Let
Nicholas Jones vs. Sacha Modica - Vzájemné zápasy
03.11.14 | 1. kolo kval. | Nicholas Jones | Sacha Modica | 7-5, 7-65 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý I. |
Nicholas Jones form & Sacha Modica form
Nicholas Jones - poslední zápasy
Turkey F12 - tvrdý | ||||
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Piers Farhang | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Dani Andres Rodrigues Acosta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
23.03.15 1. kolo kval. | vs. Joe Woolley | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
16.03.15 1. kolo kval. | vs. Matthew Chadwick | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
26.01.15 1. kolo kval. | vs. Jonathan Binding | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Chris Anguelov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
03.11.14 2. kolo kval. | vs. Michael Grant | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.14 1. kolo kval. | vs. Sacha Modica | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
27.10.14 2. kolo kval. | vs. Zak Khan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.14 kvalifik. | vs. Imran Aswat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
20.10.14 1. kolo kval. | vs. Matthew Hingley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.14 kvalifik. | vs. Joe Woolley | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.14 2. kolo kval. | vs. Robert Carter | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
08.09.14 2. kolo kval. | vs. Alan Gleeson | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý | ||||
01.09.14 2. kolo kval. | vs. David O'Hare | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tráva | ||||
14.07.14 2. kolo kval. | vs. Toby Mitchell (GBR) | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tráva | ||||
07.07.14 2. kolo kval. | vs. Oliver Hudson | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tráva | ||||
30.06.14 2. kolo kval. | vs. David O'Hare | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - antuka | ||||
05.05.14 2. kolo kval. | vs. Bruno Argudo-Toro | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - antuka | ||||
28.04.14 2. kolo kval. | vs. Stijn Meulemans | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - antuka | ||||
21.04.14 2. kolo kval. | vs. Piers Farhang | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
21.04.14 kvalifik. | vs. Nicolas Rosenzweig | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
10.03.14 kvalifik. | vs. Adam Thornton-Brown | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.14 2. kolo kval. | vs. Samuel Edwards | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
03.03.14 2. kolo kval. | vs. Scott Griekspoor | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
24.02.14 1. kolo kval. | vs. Mason Recci | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
17.02.14 1. kolo kval. | vs. Jonas Meinecke | 4-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
03.02.14 kvalifik. | vs. Robert Godlewski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.14 2. kolo kval. | vs. Joe Woolley | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
27.01.14 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Sacha Modica - poslední zápasy
M15 Torello - tvrdý | ||||
09.12.20 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.20 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-3, 6-75, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Jack Gibbens | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.20 kvalifik. | vs. Luis Patino | 6-4, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Lukas Mugevicius | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.20 2. kolo kval. | vs. Cesar Bourgois | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Yaraslav Shyla | 7-5, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Samoil Lavric | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.20 2. kolo kval. | vs. Makary Adamek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Gabriele Bombara | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Aristotelis Thanos | 7-5, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Lazar Radenkovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Barnstaple - tvrdý I. | ||||
10.02.20 kvalifik. | vs. Jan Zielinski | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Kyle Stocker | 6-3, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Anurag Nenwani | 6-74, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Mesquida Berg | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.01.20 kvalifik. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-79, 7-10 | detail zápasu | |
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Milen Ianakiev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Johannus Monday | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Palma - tvrdý | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 5-7, 2-6 | detail zápasu |