ZÁPAS
16.04.18 | kvalifik. | Nerman Fatic | Nicolas Xiviller | 6-1, 6-3 | Turkey F15 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uruguay
11.11.98, 25 Let
11.11.98, 25 Let
Nerman Fatic vs. Nicolas Xiviller - Vzájemné zápasy
16.04.18 | kvalifik. | Nerman Fatic | Nicolas Xiviller | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Turkey F15 | antuka |
Nerman Fatic form & Nicolas Xiviller form
Nerman Fatic - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 finále | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
05.11.23 kvalifik. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu |
Nicolas Xiviller - poslední zápasy
Tunisia F23 - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Francesco Garzelli | 4-6, 0-2, - Nicolas Xiviller - skreč | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Ameur Ben Hassen | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lamberti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F22 - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Ameur Ben Hassen | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F11 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 0-6, 0-2, - Nicolas Xiviller - skreč | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Alex Martinez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Facundo Furci | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F17 - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Egypt F16 - antuka | ||||
03.05.18 2. kolo | vs. Thomas Statzberger | 2-5, - Nicolas Xiviller - skreč | detail zápasu | |
02.05.18 1. kolo | vs. Anze Arh | 6-71, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F15 - antuka | ||||
26.04.18 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Boris Butulija | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F15 - antuka | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Nerman Fatic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Linus Frost | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Fabian Van Der Lans | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F14 - antuka | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Patryk Krolik | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
02.04.18 kvalifik. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.04.18 2. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Gokalp Ayar | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F12 - antuka | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Lars Hoischen | 4-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Octavio Volpi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Filip Ambrozy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F11 - antuka | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.18 kvalifik. | vs. Jannis Kahlke | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Niklas Koch | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F10 - antuka | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu |