ZÁPAS
16.05.19 | 2. kolo | Nerman Fatic | Michael Zhu | 6-4, 6-0 | M25 Doboj | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nerman Fatic | Michael Zhu | |
1. podání % | 41/57 (72%) | 35/50 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/41 (68%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 28/50 (56%) | 21/57 (37%) |
Vyhrané body celkem | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Nerman Fatic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Michael Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Nerman Fatic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Michael Zhu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nerman Fatic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Michael Zhu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nerman Fatic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Michael Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nerman Fatic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Michael Zhu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Nerman Fatic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
1-0 | Michael Zhu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nerman Fatic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Michael Zhu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nerman Fatic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Michael Zhu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nerman Fatic vs. Michael Zhu - Vzájemné zápasy
16.05.19 | 2. kolo | Nerman Fatic | Michael Zhu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M25 Doboj | antuka |
Nerman Fatic form & Michael Zhu form
Nerman Fatic - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.11.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
05.11.23 kvalifik. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu |
Michael Zhu - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Federico Marchetti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Noah Lopez | 6-0, 1-6, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alex Knaff | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Matthew William Donald | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Andrea Meduri | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Berti | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 čtvrtfinále | vs. Giorgio Tabacco | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-3, 4-0, Sebastian Eriksson - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Konstantin Zhzhenov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Seongbin Sim | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Peter Nad | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Younes Jenkins | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Florent Bax | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Jelle Sels | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 semifinále | vs. Christoph Negritu | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.12.23 čtvrtfinále | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.12.23 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 7-68, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Aljaz Kirbis | 6-1, 6-2 | detail zápasu |