ZÁPAS
27.09.17 | 1. kolo | Nerman Fatic | Maxime Pauwels | 6-2, 5-2, - skreč | Turkey F36 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nerman Fatic | Maxime Pauwels | |
1. podání % | 31/56 (55%) | 28/51 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/31 (71%) | 15/28 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/25 (52%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 29/51 (57%) | 21/56 (38%) |
Vyhrané body celkem | 64/107 (60%) | 43/107 (40%) |
Dvojchyby | 4 | 8 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nerman Fatic vs. Maxime Pauwels - Vzájemné zápasy
27.09.17 | 1. kolo | Nerman Fatic | Maxime Pauwels | 6-2, 5-2, Maxime Pauwels - skreč | detail zápasu | Turkey F36 | antuka |
Nerman Fatic form & Maxime Pauwels form
Nerman Fatic - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
26.11.23 finále | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
05.11.23 kvalifik. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu |
Maxime Pauwels - poslední zápasy
M15 Lambermont - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 1-6, - Maxime Pauwels - skreč | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | - Maxime Pauwels - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Eupen - antuka | ||||
11.09.21 čtvrtfinále | vs. Mariano Kestelboim | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.21 semifinále | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.21 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Joppe Van Malderen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Guillaume Jacob | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Eyers | Maxim Eyers - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 1-4, - Maxime Pauwels - skreč | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Miguel Damas | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.20 kvalifik. | vs. Alejandro Vedri Asensi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Sander Jong | 6-2, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.19 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 6-4, 6-76, 8-10 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Stefan Seifert | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Remy Bertola | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Oskar Irdoja | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Nevers - tvrdý I. | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-75, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Luis Faria | 5-7, 2-6 | detail zápasu |