ZÁPAS
15.06.20 | 1. kolo | Nerman Fatic | Matej Sabanov | 6-4, 6-4 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Matej Sabanov | |
Nerman Fatic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
2-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40 | ||
Nerman Fatic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
3-1 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nerman Fatic | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
Nerman Fatic | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Nerman Fatic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Nerman Fatic | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nerman Fatic | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Matej Sabanov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nerman Fatic | 3-2 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Matej Sabanov | |
0-0 | ||
Nerman Fatic | 4-3 | |
5-3 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Nerman Fatic | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nerman Fatic vs. Matej Sabanov - Vzájemné zápasy
15.06.20 | 1. kolo | Nerman Fatic | Matej Sabanov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Nerman Fatic form & Matej Sabanov form
Nerman Fatic - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.11.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
05.11.23 kvalifik. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu |
Matej Sabanov - poslední zápasy
Cordenons Challenger - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Attila Balazs | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.05.22 kvalifik. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 7-62, 4-1, Fabian Marozsan - skreč | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.07.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Pavle Daljev | 6-1, 4-1, Pavle Daljev - skreč | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Vladan Tadic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Matias Zukas | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Mirza Basic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Nemanja Malesevic | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.06.20 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Fabien Reboul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Yuanfeng Li | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Ivan Sabanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Robert Damian Savin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Vanja Dobrnjac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Pontedera - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu |