ZÁPAS
10.05.19 | 2. kolo | Nerman Fatic | Gabriele Maria Noce | 6-3, 6-2 | M25 Prijedor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nerman Fatic | Gabriele Maria Noce | |
1. podání % | 29/42 (69%) | 33/54 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/29 (69%) | 15/33 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/13 (77%) | 13/21 (62%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 26/54 (48%) | 12/42 (29%) |
Vyhrané body celkem | 56/96 (58%) | 40/96 (42%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Nerman Fatic | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nerman Fatic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nerman Fatic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nerman Fatic | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nerman Fatic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nerman Fatic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nerman Fatic | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Nerman Fatic | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Gabriele Maria Noce | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nerman Fatic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nerman Fatic vs. Gabriele Maria Noce - Vzájemné zápasy
10.05.19 | 2. kolo | Nerman Fatic | Gabriele Maria Noce | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M25 Prijedor | antuka |
Nerman Fatic form & Gabriele Maria Noce form
Nerman Fatic - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Jakub Mensik | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Walkin | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 2-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Jay Clarke | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.11.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Yanaki Milev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
05.11.23 kvalifik. | vs. Vitaliy Sachko | 7-62, 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 7-60, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Carraro | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Filip Duda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-72, 4-1, Felix Gill - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Felix Gill | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Giovanni Fonio | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-3, - Nerman Fatic - skreč | detail zápasu |
Gabriele Maria Noce - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nikita Bilozertsev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Fernando Cavallo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jay Clarke | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Salvatore Caruso | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 5-2, Giovanni Calvano - skreč | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Tomas Lanik | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Arthur Fery | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Dominik Recek | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 3-6, 7-62, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Perugia - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-73, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bergamo - antuka | ||||
01.07.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Pietro Pampanin | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 3-6, 3-6 | detail zápasu |