ZÁPAS
11.09.17 | 1. kolo kval. | Neil Oberleitner | Philip Hjorth | 3-6, 6-1, 6-2 | Turkey F34 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Dánsko
04.03.99, 25 Let
04.03.99, 25 Let
Neil Oberleitner vs. Philip Hjorth - Vzájemné zápasy
11.09.17 | 1. kolo kval. | Neil Oberleitner | Philip Hjorth | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | Turkey F34 | antuka |
Neil Oberleitner form & Philip Hjorth form
Neil Oberleitner - poslední zápasy
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Theo Papamalamis | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Antoine Hoang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Jules Marie | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Joao Sousa | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Connor Thomson | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Hady Habib | 6-75, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Philip Hjorth - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 2-6, - Philip Hjorth - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-63, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 kvalifik. | vs. Rodrigo Fernandes | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Rui Ning Huang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Perry Gregg | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Brian Bozemoj | 7-62, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Noah Thurner | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Twan Van Zijl | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Fabio Coelho | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Batista | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Luke Simkiss | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Batista | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Noah Schachter | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Ewan Moore | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-4, 3-1, Patrick Foley - skreč | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-4, 6-4 | detail zápasu |