ZÁPAS
17.06.19 | 1. kolo kval. | Neil Oberleitner | Matvey Khomentovskiy | 6-4, 6-4 | M15 Balatonalmadi | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Neil Oberleitner vs. Matvey Khomentovskiy - Vzájemné zápasy
17.06.19 | 1. kolo kval. | Neil Oberleitner | Matvey Khomentovskiy | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Balatonalmadi | antuka |
Neil Oberleitner form & Matvey Khomentovskiy form
Neil Oberleitner - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tim Ruehl | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Theo Papamalamis | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 6-3, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Antoine Hoang | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-76, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Jules Marie | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Michael Zhu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Graham Maassen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Joao Sousa | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Connor Thomson | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Hady Habib | 6-75, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Matvey Khomentovskiy - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
21.09.19 semifinále | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detail zápasu |