ZÁPAS
28.04.18 | 1. kolo kval. | Nathan Seateun | Etienne Donnet | 6-1, 6-3 | France F9 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nathan Seateun | Etienne Donnet | |
1. podání % | 26/51 (51%) | 29/42 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/26 (69%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/25 (68%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 23/42 (55%) | 16/51 (31%) |
Vyhrané body celkem | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Etienne Donnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nathan Seateun | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Etienne Donnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nathan Seateun | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Etienne Donnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nathan Seateun | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Etienne Donnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Etienne Donnet | |
0-0, 40-15[BP] | ||
1-0 | Etienne Donnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
1-1 | Etienne Donnet | |
2-1 | Etienne Donnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nathan Seateun | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Etienne Donnet | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nathan Seateun | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Nathan Seateun | 4-3 | |
Nathan Seateun | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nathan Seateun vs. Etienne Donnet - Vzájemné zápasy
28.04.18 | 1. kolo kval. | Nathan Seateun | Etienne Donnet | 6-1, 6-3 | detail zápasu | France F9 | antuka |
Nathan Seateun form & Etienne Donnet form
Nathan Seateun - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Corentin Denolly | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-73, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Toufik Sahtali | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Aymeric Bourne | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Aljaz Kirbis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Alexandar Balj | 3-0, Alexandar Balj - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Connor Richardson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Omar Brigida | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Aldin Setkic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Gabriel Ghetu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tanger - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Filippo Moroni | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Timo Legout | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Maxime Dubouch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Massimo Giunta | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.23 kvalifik. | vs. Roland Stuurman | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Yamaan Bushnaq | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Etienne Donnet - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.23 kvalifik. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Connor Richardson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Zdenek Derkas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Jakub Paul | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Thiemo de Bakker | 7-67, 7-61 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Milos Karol | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Matteo Covato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Jeremy Jin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Rei Sakamoto | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Lawrence Sciglitano | 6-1, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Enzo Wallart | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Antoine Ghibaudo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Daniele Rapagnetta | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Kris Van Wyk | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Michael Zhu | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Wissam Abderrahman | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Karol Malirz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Matas Vasiliauskas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Matteo De Vincentis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Omar Hamzaoui | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Valentin Lapalu | 4-6, 6-1, 9-11 | detail zápasu |