Japonsko
11.06.93, 30 Let
10 624 $
11.06.93, 30 Let
10 624 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Naoki Takeda vs. Sarp Agabigun - Vzájemné zápasy
16.01.18 | kvalifik. | Naoki Takeda | Sarp Agabigun | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Turkey F2 | tvrdý |
Naoki Takeda form & Sarp Agabigun form
Naoki Takeda - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-2, 5-7, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Koray Kirci | 7-60, 3-0, Koray Kirci - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Franco Feitt | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Nick Chappell | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Connor Farren | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Guam - tvrdý | ||||
05.06.19 2. kolo | vs. Sho Katayama | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.19 1. kolo | vs. Winter Meagher | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Pak Long Yeung | 6-71, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Scott Duncan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Mornington - antuka | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Aaron Addison | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Mornington - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Harry Bourchier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Tom Evans | 6-73, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Albury - tráva | ||||
24.02.19 1. kolo kval. | vs. Luke Jacob Gamble | 4-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
19.01.19 semifinále | vs. Agustin Velotti | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.01.19 čtvrtfinále | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.19 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 1-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.19 1. kolo | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.19 kvalifik. | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-4, 6-73, 10-6 | detail zápasu | |
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Akim Zarichanskyy | 1-0, Akim Zarichanskyy - skreč | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
20.12.18 1. kolo | vs. Andras Necz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.12.18 kvalifik. | vs. Igor Shrolik | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Michael Jalpota | 6-1, 6-0 | detail zápasu |
Sarp Agabigun - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.03.23 čtvrtfinále | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 čtvrtfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
08.12.22 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detail zápasu |