ZÁPAS
06.11.19 | 1. kolo | Naoki Tajima | Pietro Orlando Fellin | 6-1, 6-0 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Naoki Tajima | Pietro Orlando Fellin | |
1. podání % | 16/34 (47%) | 29/46 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 11/16 (69%) | 15/29 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/18 (78%) | 2/17 (12%) |
Vyhrané body z returnu | 29/46 (63%) | 9/34 (26%) |
Vyhrané body celkem | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Pietro Orlando Fellin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Naoki Tajima | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Pietro Orlando Fellin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Naoki Tajima | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Pietro Orlando Fellin | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Pietro Orlando Fellin | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Naoki Tajima | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Pietro Orlando Fellin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Naoki Tajima | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Pietro Orlando Fellin | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
02.08.01, 22 Let
02.08.01, 22 Let
Naoki Tajima vs. Pietro Orlando Fellin - Vzájemné zápasy
06.11.19 | 1. kolo | Naoki Tajima | Pietro Orlando Fellin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Naoki Tajima form & Pietro Orlando Fellin form
Naoki Tajima - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryotaro Shimomura | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Sam Oster | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Duncan Mccall | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 5-7, 6-4, 2-5, - Naoki Tajima - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Luke Sorensen | 7-63, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Benjamin Loccisano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
18.01.24 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Mashari Nawaf | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Bortnichek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Tanguy Genier | 2-6, 6-0, 3-0, Tanguy Genier - skreč | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Matteo Covato | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Geni Inoue | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Kemal Arda Karakas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. August Holmgren | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Blake Bayldon | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Thomas Patton | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Blake Ellis | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Pietro Orlando Fellin - poslední zápasy
M15 Zahra - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Barbarino | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Giles Hussey | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Bader Alabdullah | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Ali Habib | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Jasel Beltre | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 2. kolo | vs. Jacob Brumm | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Alex Jones | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Evan Sharygin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 2. kolo kval. | vs. Janio Villanueva Quintana | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Maxime Dubouch | 7-67, 3-0, Maxime Dubouch - skreč | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Tomas Vaise | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
25.08.23 2. kolo | vs. Simon Beaupain | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Henry Lieberman | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Sander Jans | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Illya Beloborodko | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Martin Benes | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Serafin Zund | 7-63, 3-0, Serafin Zund - skreč | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Cian Maguire | 6-4, 6-2 | detail zápasu |