ZÁPAS
28.11.17 | 1. kolo | N. Vijay Sundar Prashanth | Aryan Goveas | 2-6, 7-65, 6-4 | Indonesia F8 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
N. Vijay Sundar Prashanth | Aryan Goveas | |
1. podání % | 61/97 (63%) | 75/115 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 44/61 (72%) | 57/75 (76%) |
Vyhrané body z 2.podání | 23/36 (64%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané break-bally | 1/7 (14%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 39/115 (34%) | 30/97 (31%) |
Vyhrané body celkem | 106/212 (50%) | 106/212 (50%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 7 | 12 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
N. Vijay Sundar Prashanth vs. Aryan Goveas - Vzájemné zápasy
28.11.17 | 1. kolo | N. Vijay Sundar Prashanth | Aryan Goveas | 2-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | Indonesia F8 | tvrdý |
14.11.17 | 1. kolo | N. Vijay Sundar Prashanth | Aryan Goveas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Pune Challenger | tvrdý |
N. Vijay Sundar Prashanth form & Aryan Goveas form
N. Vijay Sundar Prashanth - poslední zápasy
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Rahul Dhokia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Quesada Perez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Memphis - tvrdý | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
16.08.22 kvalifik. | vs. Jake Trondson | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
10.01.22 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Sahej Maker | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
Losinj Challenger - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Sadio Doumbia | 7-63, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ishaque Eqbal | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
25.03.21 2. kolo | vs. Zane Khan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.21 1. kolo | vs. Faisal Qamar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.21 kvalifik. | vs. Preston Brown | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Sandesh Dattatray Kurale | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Zane Khan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
01.03.21 kvalifik. | vs. Suraj R Prabodh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Austin Rapp | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Pol Wattanakul | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Yuanfeng Li | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
06.08.19 2. kolo | vs. Julian Lenz | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. N.Sriram Balaji | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Shintaro Imai | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vercelli - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Filippo Moroni | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Luca Prevosto | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Aryan Goveas - poslední zápasy
M15 Gurugram - tvrdý | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Chirag Duhan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Ajay Malik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Simon Carr | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Aidan Mchugh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Lucknow - tvrdý | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Volodymyr Iakubenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kolkata - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Lucas Renard | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. S D Prajwal Dev | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Simon Yitbarek | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Vaughn Hunter | 6-3, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
13.11.19 2. kolo | vs. Sumit Nagal | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Tobias Simon | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Kacper Zuk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Chukang Wang | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 2-6, - Aryan Goveas - skreč | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 6-71, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
13.10.19 čtvrtfinále | vs. David Pichler | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Kevin Cheruiyot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Courtney John Lock | 7-5, 6-0 | detail zápasu |