ZÁPAS
06.11.19 | 1. kolo | Nikita Mashtakov | Vasil Kirkov | 6-73, 6-1, 2-0, - skreč | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Nikita Mashtakov | Vasil Kirkov | |
1. podání % | 47/72 (65%) | 40/71 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/47 (72%) | 19/40 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/25 (56%) | 20/31 (65%) |
Vyhrané break-bally | 4/17 (24%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 32/71 (45%) | 24/72 (33%) |
Vyhrané body celkem | 80/143 (56%) | 63/143 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Nikita Mashtakov | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikita Mashtakov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-3 | Vasil Kirkov | |
0-0 | ||
Nikita Mashtakov | 3-3 | |
3-4 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nikita Mashtakov | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nikita Mashtakov | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nikita Mashtakov | 6-6 | |
0-0, 0-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
Nikita Mashtakov | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
Nikita Mashtakov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 40-30, 40-40 | ||
1-1 | Vasil Kirkov | |
0-0, 30-0 | ||
Nikita Mashtakov | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikita Mashtakov | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Vasil Kirkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Nikita Mashtakov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Vasil Kirkov | |
0-0, 15-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nikita Mashtakov vs. Vasil Kirkov - Vzájemné zápasy
06.11.19 | 1. kolo | Nikita Mashtakov | Vasil Kirkov | 6-73, 6-1, 2-0, Vasil Kirkov - skreč | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Nikita Mashtakov form & Vasil Kirkov form
Nikita Mashtakov - poslední zápasy
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-79, 10-8 | detail zápasu | |
14.04.24 2. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 7-62, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Paolo Angeli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 7-68, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Milan Drinic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Miha Vetrih | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.05.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Artem Podorozhnyi | 6-77, 1-4, - Nikita Mashtakov - skreč | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
09.07.21 čtvrtfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Vasil Kirkov - poslední zápasy
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
11.02.22 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.22 2. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Preston Stearns | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
22.11.21 kvalifik. | vs. Liam Draxl | 1-5, - Vasil Kirkov - skreč | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
19.11.21 čtvrtfinále | vs. Jeff Wolf | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.21 2. kolo | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.21 1. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
06.11.21 semifinále | vs. Luke Johnson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.21 čtvrtfinále | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.11.21 2. kolo | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.21 1. kolo | vs. John Mcnally | 6-74, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
31.10.21 finále | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.21 semifinále | vs. Henry Patten | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.21 čtvrtfinále | vs. Ben Shelton | 7-63, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. John Mcnally | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
07.10.21 2. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Adam Januska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
01.10.21 semifinále | vs. Shintaro Imai | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.09.21 čtvrtfinále | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.21 2. kolo | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.21 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
18.09.21 semifinále | vs. Alexandre Reco | 5-7, 1-3, - Vasil Kirkov - skreč | detail zápasu | |
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Thomas Laurent | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 7-66, 7-65 | detail zápasu | |
14.09.21 1. kolo | vs. Melvin Manuel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu |