ZÁPAS
28.01.18 | 2. kolo kval. | Nikita Mashtakov | Gokalp Ayar | 6-0, 6-0 | Turkey F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
04.09.03, 20 Let
04.09.03, 20 Let
Nikita Mashtakov vs. Gokalp Ayar - Vzájemné zápasy
28.01.18 | 2. kolo kval. | Nikita Mashtakov | Gokalp Ayar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Turkey F4 | antuka |
Nikita Mashtakov form & Gokalp Ayar form
Nikita Mashtakov - poslední zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 7-62, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Paolo Angeli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 7-68, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Milan Drinic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Miha Vetrih | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.05.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Artem Podorozhnyi | 6-77, 1-4, - Nikita Mashtakov - skreč | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
09.07.21 čtvrtfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Martins Podzus | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Gokalp Ayar - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Eric Padgham | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Billy Blaydes | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.01.22 2. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Darrshan Suresh | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Rimskii | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.21 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-3, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Allan Deschamps | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Valentin Lapalu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Mert Arabaci | 6-2, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Lynn Max Kempen | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Andrey Uvarov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Floris Podzimek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Nicolas Xiviller | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F5 - antuka | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Teoman Celik | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F4 - antuka | ||||
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Nikita Mashtakov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Alihan Gultekin | 6-2, 2-1, Alihan Gultekin - skreč | detail zápasu | |
Turkey F2 - tvrdý | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 0-6, 0-6 | detail zápasu |