ZÁPAS
16.07.18 | 2. kolo kval. | Nikita Mashtakov | David Georgadze | 6-3, 6-3 | Georgia F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
17.11.00, 23 Let
17.11.00, 23 Let
Nikita Mashtakov vs. David Georgadze - Vzájemné zápasy
16.07.18 | 2. kolo kval. | Nikita Mashtakov | David Georgadze | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Georgia F2 | antuka |
Nikita Mashtakov form & David Georgadze form
Nikita Mashtakov - poslední zápasy
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-79, 10-8 | detail zápasu | |
14.04.24 2. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 6-4, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 7-62, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Paolo Angeli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 7-68, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Milan Drinic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Miha Vetrih | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.05.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Artem Podorozhnyi | 6-77, 1-4, - Nikita Mashtakov - skreč | detail zápasu |
David Georgadze - poslední zápasy
M15 Telavi - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Michal Mikula | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Alan Bzarov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Cengiz Aksu | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-3, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Baryshev | 6-4, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Kevin Portmann | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Ilya Semenov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Kevin Portmann | 6-1, 6-0 | detail zápasu |