ZÁPAS
01.02.18 | 2. kolo | Nikita Mashtakov | Alessandro Petrone | 6-2, 6-3 | Turkey F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nikita Mashtakov | Alessandro Petrone | |
1. podání % | 37/51 (73%) | 33/47 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/37 (78%) | 20/33 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/14 (64%) | 6/14 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 21/47 (45%) | 13/51 (25%) |
Vyhrané body celkem | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Nikita Mashtakov | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alessandro Petrone | |
2-0 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nikita Mashtakov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nikita Mashtakov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-2 | Alessandro Petrone | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Alessandro Petrone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikita Mashtakov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alessandro Petrone | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikita Mashtakov | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nikita Mashtakov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Nikita Mashtakov | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Alessandro Petrone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nikita Mashtakov vs. Alessandro Petrone - Vzájemné zápasy
15.05.18 | 1. kolo | Alessandro Petrone | Nikita Mashtakov | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Ukraine F2 | antuka |
01.02.18 | 2. kolo | Nikita Mashtakov | Alessandro Petrone | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Turkey F4 | antuka |
Nikita Mashtakov form & Alessandro Petrone form
Nikita Mashtakov - poslední zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 7-62, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Nick Hardt | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Paolo Angeli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 7-68, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Milan Drinic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Miha Vetrih | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.05.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 4-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
Kyiv Challenger - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Artem Podorozhnyi | 6-77, 1-4, - Nikita Mashtakov - skreč | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
09.07.21 čtvrtfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.21 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.07.21 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Martins Podzus | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Alessandro Petrone - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Petr Hajek | Petr Hajek - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Nagy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-66, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Matteo Gigante | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
13.09.19 2. kolo | vs. Omar Giacalone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trieste - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Antun Vidak | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cuneo - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Andrea Basso | 6-74, 1-6 | detail zápasu |