ZÁPAS
21.02.18 | 1. kolo | Daniel Appelgren | Moritz Thiem | 6-4, 6-0 | Turkey F7 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Daniel Appelgren | Moritz Thiem | |
1. podání % | 29/40 (73%) | 31/57 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/29 (83%) | 11/31 (35%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/11 (55%) | 15/26 (58%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/57 (54%) | 10/40 (25%) |
Vyhrané body celkem | 61/97 (63%) | 36/97 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Daniel Appelgren | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Moritz Thiem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniel Appelgren | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Moritz Thiem | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniel Appelgren | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Moritz Thiem | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-2 | Moritz Thiem | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-3 | Moritz Thiem | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daniel Appelgren | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Moritz Thiem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Daniel Appelgren | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Moritz Thiem | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel Appelgren | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Daniel Appelgren | 3-0 | |
Daniel Appelgren | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Moritz Thiem | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
08.12.99, 24 Let
08.12.99, 24 Let
Daniel Appelgren vs. Moritz Thiem - Vzájemné zápasy
21.02.18 | 1. kolo | Daniel Appelgren | Moritz Thiem | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Turkey F7 | tvrdý |
Daniel Appelgren form & Moritz Thiem form
Daniel Appelgren - poslední zápasy
Sweden F2 - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Colin Van Beem | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sweden F1 - antuka | ||||
09.05.18 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.05.18 1. kolo | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F15 - tvrdý | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Maxime Pauwels | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.18 1. kolo | vs. Alban Meuffels | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Tunisia F14 - tvrdý | ||||
11.04.18 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F8 - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Jake Sands | 0-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Gabriel Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
USA F7 - tvrdý | ||||
15.03.18 1. kolo | vs. Federico Zeballos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.18 2. kolo | vs. Jan Choinski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Vasil Kirkov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Trent Bryde | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Guillermo Ucelay Pueyo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Turkey F7 - tvrdý | ||||
22.02.18 2. kolo | vs. Attila Balazs | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.18 1. kolo | vs. Moritz Thiem | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.18 kvalifik. | vs. Julian Bradley | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Calin Manda | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Nikita Mashtakov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
14.02.18 1. kolo | vs. Artur Shakhnubaryan | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.18 kvalifik. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Natthasith Kunsuwan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Qatar F6 - tvrdý | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Qatar F5 - tvrdý | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.12.17 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Riccardo Maiga | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Andrew Watson | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Ville-Petteri Ahti | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
27.10.17 semifinále | vs. Zdenek Kolar | 7-63, 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Moritz Thiem - poslední zápasy
M15 Anif - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
19.08.20 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. David Pichler | 7-66, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Matthias A. Muller | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Tomas Liska | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ilarion Danilchenko | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Juraj Masar | 1-6, 7-64, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Milos Karol | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Kitzbuhel - antuka | ||||
27.07.19 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Wels - antuka | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Mick Veldheer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andreas Kramer | 1-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 6-0, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Leon Hoeveler | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Burak Bilgin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |