ZÁPAS
24.01.16 | finále | Mohamed Safwat | Enrique Lopez-Perez | 6-3, 7-5 | Egypt F1 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mohamed Safwat | Enrique Lopez-Perez | |
1. podání % | 37/54 (69%) | 34/62 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/37 (73%) | 23/34 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/17 (47%) | 9/28 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 30/62 (48%) | 19/54 (35%) |
Vyhrané body celkem | 65/116 (56%) | 51/116 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 3 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mohamed Safwat vs. Enrique Lopez-Perez - Vzájemné zápasy
12.06.19 | 2. kolo | Mohamed Safwat | Enrique Lopez-Perez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Lyon Challenger | antuka |
08.03.19 | čtvrtfinále | Enrique Lopez-Perez | Mohamed Safwat | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | Zhuhai Challenger | tvrdý |
30.01.16 | semifinále | Mohamed Safwat | Enrique Lopez-Perez | 6-4, 7-65 | detail zápasu | Egypt F2 | tvrdý |
24.01.16 | finále | Mohamed Safwat | Enrique Lopez-Perez | 6-3, 7-5 | detail zápasu | Egypt F1 | tvrdý |
Mohamed Safwat form & Enrique Lopez-Perez form
Mohamed Safwat - poslední zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Max Houkes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-79, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-69, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alberto Lim | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.10.23 finále | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-0, Saba Purtseladze - skreč | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 7-66, 7-68 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Stuart Parker | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Enrique Lopez-Perez - poslední zápasy
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.19 2. kolo | vs. Taisei Ichikawa | 7-5, 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
31.10.19 3. kolo | vs. Zhe Li | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.19 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ningboo Challenger - tvrdý | ||||
17.10.19 3. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.19 2. kolo | vs. Nicolas Barrientos | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Mouilleron Le - tvrdý I. | ||||
07.10.19 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
02.10.19 2. kolo | vs. Pedro Sousa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Jules Okala | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Kaohsiung Challenger - koberec | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Steven Diez | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
19.09.19 3. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.19 2. kolo | vs. Evan King | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Shanghai Challenger - tvrdý | ||||
13.09.19 čtvrtfinále | vs. Yuichi Sugita | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
12.09.19 3. kolo | vs. Steven Diez | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.09.19 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Jinan Challenger - tvrdý | ||||
07.09.19 semifinále | vs. Go Soeda | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.19 čtvrtfinále | vs. Zhe Li | 6-3, 6-75, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.19 3. kolo | vs. James Ward | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.19 2. kolo | vs. Kaichi Uchida | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
27.08.19 2. kolo | vs. Matteo Viola | 6-76, 7-61, 0-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Andrew Harris | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Recanati Challenger - tvrdý | ||||
02.07.19 2. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
12.06.19 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
06.06.19 3. kolo | vs. Hubert Hurkacz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Gianluca Mager | 6-70, 0-6 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
31.05.19 2. kolo | vs. Federico Coria | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
16.05.19 3. kolo | vs. Guido Andreozzi | 1-4, - Enrique Lopez-Perez - skreč | detail zápasu | |
14.05.19 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 7-65, 6-4 | detail zápasu |