ZÁPAS
26.05.18 | semifinále | Moez Echargui | Stefan Seifert | 6-4, 6-0 | Tunisia F20 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Moez Echargui | Stefan Seifert | |
1. podání % | 31/55 (56%) | 34/61 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/31 (81%) | 19/34 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/24 (46%) | 9/27 (33%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 33/61 (54%) | 19/55 (35%) |
Vyhrané body celkem | 69/116 (59%) | 47/116 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Stefan Seifert | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Moez Echargui | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Stefan Seifert | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Moez Echargui | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Stefan Seifert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Moez Echargui | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Stefan Seifert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Moez Echargui | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Stefan Seifert | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Moez Echargui | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Moez Echargui | 0-0 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Moez Echargui | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Stefan Seifert | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Moez Echargui | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Stefan Seifert | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-0 | Stefan Seifert | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Moez Echargui vs. Stefan Seifert - Vzájemné zápasy
26.05.18 | semifinále | Moez Echargui | Stefan Seifert | 6-4, 6-0 | detail zápasu | Tunisia F20 | tvrdý |
Moez Echargui form & Stefan Seifert form
Moez Echargui - poslední zápasy
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-66, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Hoyoung Roh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Felix Gill | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Stefano Napolitano | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-75, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Cyril Vandermeersch | 7-68, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Arthur Weber | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Lukas Pokorny | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Aunion | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Stefan Seifert - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
27.06.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 2-5, - Stefan Seifert - skreč | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 7-66, 4-2, Maximilian Neuchrist - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Antonio Massara | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Ioannis Stamoulos | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Jurgen Briand | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Glenn Smits | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Jonas Forejtek | 6-1, 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Alexander Erler | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Evan Hoyt | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Lasse Muscheites | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Niklas Albuszies | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Paul-Georg Guenther | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Filip Duda | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Laurynas Grigelis | 2-4, - Stefan Seifert - skreč | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
02.11.19 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.19 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 1-0, Baptiste Crepatte - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
13.10.19 finále | vs. Jan Choinski | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.19 semifinále | vs. Justin Eleveld | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
11.10.19 čtvrtfinále | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.10.19 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-4, 7-5 | detail zápasu |