ZÁPAS
20.07.16 | 1. kolo | Moez Echargui | Mateusz Terczynski | 3-6, 6-1, 7-5 | Egypt F16 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Moez Echargui | Mateusz Terczynski | |
1. podání % | 56/90 (62%) | 52/80 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 36/56 (64%) | 30/52 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/34 (56%) | 14/28 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 36/80 (45%) | 35/90 (39%) |
Vyhrané body celkem | 91/170 (54%) | 79/170 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
02.03.96, 28 Let
21 841 $
02.03.96, 28 Let
21 841 $
Moez Echargui vs. Mateusz Terczynski - Vzájemné zápasy
20.07.16 | 1. kolo | Moez Echargui | Mateusz Terczynski | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | Egypt F16 | tvrdý |
Moez Echargui form & Mateusz Terczynski form
Moez Echargui - poslední zápasy
New Delhi - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Felix Gill | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 7-5, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Stefano Napolitano | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-75, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Arjun Kadhe | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Cyril Vandermeersch | 7-68, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Arthur Weber | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 7-5, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Lukas Pokorny | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Aunion | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Joao Sousa | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Salvatore Caruso | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Damir Dzumhur | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Mateusz Terczynski - poslední zápasy
M15 Koszalin - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mikolaj Lis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 2-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Mikolaj Migdalski | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Kana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Timothy Phung | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Trent Bryde | 6-74, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Gabriel Matuszewski | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Michal Novansky | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Little | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 2-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu |