ZÁPAS
21.02.15 | semifinále | Mirza Basic | Ricardas Berankis | 7-64, 7-5 | Wroclaw Challenger | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Mirza Basic | Ricardas Berankis | |
1. podání % | 52/83 (63%) | 39/69 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 44/52 (85%) | 32/39 (82%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/31 (42%) | 16/30 (53%) |
Vyhrané break-bally | 2/3 (67%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 21/69 (30%) | 26/83 (31%) |
Vyhrané body celkem | 78/152 (51%) | 74/152 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 7 |
Esa | 8 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mirza Basic vs. Ricardas Berankis - Vzájemné zápasy
24.06.20 | 1. kolo | Mirza Basic | Ricardas Berankis | 7-64, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
24.02.19 | kvalifik. | Ricardas Berankis | Mirza Basic | 7-67, 6-4 | detail zápasu | Dubai | tvrdý |
26.09.17 | 1. kolo | Ricardas Berankis | Mirza Basic | 6-78, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Orleans Challenger | tvrdý I. |
13.11.15 | čtvrtfinále | Ricardas Berankis | Mirza Basic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Ortisei Challenger | tvrdý I. |
26.07.15 | finále | Mirza Basic | Ricardas Berankis | 6-4, 3-6, 7-64 | detail zápasu | Recanati Challenger | tvrdý |
21.02.15 | semifinále | Mirza Basic | Ricardas Berankis | 7-64, 7-5 | detail zápasu | Wroclaw Challenger | tvrdý I. |
12.09.14 | Rubber 1 | Ricardas Berankis | Mirza Basic | 5-7, 3-6, 6-4, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Davis Cup | tvrdý I. |
21.04.14 | kvalifik. | Ricardas Berankis | Mirza Basic | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Bucharest | antuka |
Mirza Basic form & Ricardas Berankis form
Mirza Basic - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - skreč | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Kalin Ivanovski | - | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Lucas Poullain | 6-4, 6-72, 7-5 | detail zápasu |
Ricardas Berankis - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Rudolf Molleker | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 7-5, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Altug Celikbilek | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Hendrik Jebens | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Eliakim Coulibaly | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Egor Gerasimov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.24 | vs. Saba Purtseladze | 7-65, 3-6, 7-67 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Maxime Cressy | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 | vs. Sebastian Baez | 6-76, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Terence Atmane | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Colin Sinclair | 7-5, 6-74, 6-1 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-72, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Charles Broom | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. George Loffhagen | 3-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu |