ZÁPAS
25.05.15 | kvalifik. | Mircea-Alexandru Jecan | Tudor Diaconu | 6-0, 3-6, 6-0 | Romania F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
02.07.97, 26 Let
02.07.97, 26 Let
Mircea-Alexandru Jecan vs. Tudor Diaconu - Vzájemné zápasy
25.05.15 | kvalifik. | Mircea-Alexandru Jecan | Tudor Diaconu | 6-0, 3-6, 6-0 | detail zápasu | Romania F4 | antuka |
Mircea-Alexandru Jecan form & Tudor Diaconu form
Mircea-Alexandru Jecan - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Samuele Pieri | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Vilius Gaubas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Bora Sengul | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Faris Hadir Jr | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Sebastian Gima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicola Ion | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.23 kvalifik. | vs. Michel Hopp | 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Sam Bakker | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Palmanova - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. David Naharro | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lucca Pinto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.22 čtvrtfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.11.22 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Tudor Diaconu - poslední zápasy
M25+H Bacau - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Vlad Nicolae Catalinoiu | 6-74, 2-4, - Tudor Diaconu - skreč | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Vasile-Alexandru Ghilea | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 7-5, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F4 - antuka | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. Attila Balazs | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F3 - antuka | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Giacomo Botticelli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Maxim Bulat | 1-4, - Tudor Diaconu - skreč | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Iulian Mihai Crisan Zara | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Alexandru Danes | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Romania F2 - antuka | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Andi Jianu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Sergiu Darie Medesan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Victor-Mugurel Anagnastopol | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Valentin Popescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
27.05.16 2. kolo | vs. Gleb Sakharov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.05.16 1. kolo | vs. Matei Adrian Avram | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F3 - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Sasha Supruniuk | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Alexandru Catalin Marasin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Vlad Corneliu Pop | 6-2, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
20.07.15 2. kolo kval. | vs. Alexandru Danes | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Giorgio Ricca | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Tiberiu Bugan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo kval. | vs. Loic Perret | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F4 - antuka | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Petru Octavian Berdila | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.05.15 2. kolo kval. | vs. George Radu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.05.15 kvalifik. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Alexandru Grigorescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F6 - antuka | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-3, 6-4 | detail zápasu |