ZÁPAS
12.03.20 | 2. kolo | Mircea-Alexandru Jecan | Gustaf Strom | 6-4, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mircea-Alexandru Jecan | Gustaf Strom | |
1. podání % | 24/47 (51%) | 38/56 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/24 (63%) | 19/38 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/23 (57%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 30/56 (54%) | 19/47 (40%) |
Vyhrané body celkem | 58/103 (56%) | 45/103 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-2 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mircea-Alexandru Jecan | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mircea-Alexandru Jecan | 1-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mircea-Alexandru Jecan | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Gustaf Strom | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Mircea-Alexandru Jecan | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mircea-Alexandru Jecan | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
4-0 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mircea-Alexandru Jecan | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-1 | Gustaf Strom | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
22.09.01, 22 Let
22.09.01, 22 Let
Mircea-Alexandru Jecan vs. Gustaf Strom - Vzájemné zápasy
12.03.20 | 2. kolo | Mircea-Alexandru Jecan | Gustaf Strom | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Mircea-Alexandru Jecan form & Gustaf Strom form
Mircea-Alexandru Jecan - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Samuele Pieri | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Vilius Gaubas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Bora Sengul | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Faris Hadir Jr | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Sebastian Gima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicola Ion | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.23 kvalifik. | vs. Michel Hopp | 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Sam Bakker | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Palmanova - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. David Naharro | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Lucca Pinto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.11.22 čtvrtfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.11.22 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Gustaf Strom - poslední zápasy
M25 Wetzlar - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Giuseppe La Vela | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Batiste Guerra | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Paulo Knippling | 6-2, 4-2, Paulo Knippling - skreč | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Rohseano | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Felipe Mikkelsen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Michael Frank | 1-6, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Velenje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-5, - Gustaf Strom - skreč | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Maj Tomac | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Xavier Gabarro | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Goran Tufekcic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Max Houkes | 5-7, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Kazuki Shimizu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Jakob Johansson-Holm | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-1 | detail zápasu |