ZÁPAS
23.10.18 | 1. kolo | Miomir Kecmanovic | Yunseong Chung | 6-1, 1-0, - skreč | Liuzhou Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Miomir Kecmanovic | Yunseong Chung | |
1. podání % | 11/20 (55%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané body z 1.podání | 9/11 (82%) | 7/10 (70%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/9 (78%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 15/25 (60%) | 4/20 (20%) |
Vyhrané body celkem | 31/45 (69%) | 14/45 (31%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Miomir Kecmanovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Miomir Kecmanovic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Miomir Kecmanovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miomir Kecmanovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Yunseong Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miomir Kecmanovic | 1-0 | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Miomir Kecmanovic vs. Yunseong Chung - Vzájemné zápasy
23.10.18 | 1. kolo | Miomir Kecmanovic | Yunseong Chung | 6-1, 1-0, Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | Liuzhou Challenger | tvrdý |
Miomir Kecmanovic form & Yunseong Chung form
Miomir Kecmanovic - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Juncheng Shang | 6-75, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
07.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
29.02.24 čtvrtfinále | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Diego Sebastian Schwartzman | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Patrick Kypson | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Lukas Klein | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
22.01.24 4. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 4-6, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.01.24 3. kolo | vs. Tommy Paul | 6-4, 3-6, 2-6, 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Jan-Lennard Struff | 6-4, 1-6, 7-65, 1-6, 7-69 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-5, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Jack Draper | 7-5, 6-79, 6-77 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
25.11.23 Rubber 1 | vs. Lorenzo Musetti | 6-77, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
23.11.23 Rubber 1 | vs. Jack Draper | 7-62, 7-66 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 6-79, 7-62, 6-75 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Pavel Kotov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Elias Ymer | 6-0, 3-2, Elias Ymer - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Holger Rune | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Karl Friberg | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 7-66, 2-6, 1-2, - Miomir Kecmanovic - skreč | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
27.09.23 kvalifik. | vs. Yannick Hanfmann | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 7-5, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Chengdu - tvrdý | ||||
24.09.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Zverev | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.09.23 2. kolo | vs. Corentin Moutet | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Yunseong Chung - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 7-64, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Yu Tanaka | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Duckhee Lee | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Linang Xiao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-1, 4-6, 2-5, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rio Noguchi | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Congsup Congcar | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Fajing Sun | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Jason Jung | 7-62, 3-6, 1-4, - Yunseong Chung - skreč | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sanhui Shin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Steve Johnson | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Gage Brymer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Beibit Zhukayev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrew Fenty | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Bloomfield Hills - tvrdý | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 7-613 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
24.06.23 semifinále | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |