ZÁPAS
10.04.18 | 1. kolo | Min-Kyu Song | Vladislav Dubinsky | 6-1, 6-2 | Kazakhstan F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Min-Kyu Song | Vladislav Dubinsky | |
1. podání % | 20/41 (49%) | 23/43 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 16/20 (80%) | 14/23 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/21 (81%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 23/43 (53%) | 8/41 (20%) |
Vyhrané body celkem | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 7 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Min-Kyu Song | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Vladislav Dubinsky | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Min-Kyu Song | 2-0 | |
Min-Kyu Song | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Vladislav Dubinsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Min-Kyu Song | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Vladislav Dubinsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Min-Kyu Song | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Vladislav Dubinsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
2-0 | Vladislav Dubinsky | |
0-0, 15-40 | ||
2-1 | Vladislav Dubinsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Min-Kyu Song | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Vladislav Dubinsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-2 | Vladislav Dubinsky | |
5-2 | Vladislav Dubinsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
26.11.92, 31 Let
15 487 $
26.11.92, 31 Let
15 487 $
Min-Kyu Song vs. Vladislav Dubinsky - Vzájemné zápasy
10.04.18 | 1. kolo | Min-Kyu Song | Vladislav Dubinsky | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Kazakhstan F3 | antuka |
Min-Kyu Song form & Vladislav Dubinsky form
Min-Kyu Song - poslední zápasy
M25 Daegu - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 6-2, 1-6, 1-3, - Min-Kyu Song - skreč | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Sunghyeon Yoon | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Minjoon Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Harmon - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Harmon - tvrdý | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Connor Farren | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Parikshit Somani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Hendrik Thada Grohbruegge | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Baotou Challenger - antuka | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. James Duckworth | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mao-Xin Gong | 6-3, 6-79, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Ray Ho | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Uisung Park | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.19 čtvrtfinále | vs. Yong-Kyu Lim | - | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Hyun Sik Go | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-4, 4-6, - Min-Kyu Song - skreč | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 0-4, - Min-Kyu Song - skreč | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
15.05.19 2. kolo | vs. Jason Jung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Evan Song | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Hong Chung | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Evan King | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kofu - tvrdý | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Vladislav Dubinsky - poslední zápasy
Thailand F9 - tvrdý | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Uisung Park | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Sam Ryan Ziegann | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Michael Mathayomchand | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
Egypt F23 - tvrdý | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Josh Silverstein | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F22 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Riccardo Di Nocera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Francesco Bessire | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Alan Bzarov | 7-611, 7-5 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Denys Klok | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Damir Makhmudov | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Philipp Klimov | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Gleb Alekseenko | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Gleb Alekseenko | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.08.18 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrey Budanov | 6-72, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Egor Noskin | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F11 - antuka | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Dan Dowson | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Pol Sanchez Vinas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Melik Feler | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F17 - antuka | ||||
10.05.18 2. kolo | vs. Neven Krivokuca | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.18 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.18 kvalifik. | vs. Anwar Elkamony | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Ammar Al-Shaikh | 6-0, 6-0 | detail zápasu |