ZÁPAS
22.06.17 | čtvrtfinále | Min-Kyu Song | Jae-Min Seol | 3-6, 7-65, 6-4 | Korea F4 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Min-Kyu Song | Jae-Min Seol | |
1. podání % | 56/92 (61%) | 60/107 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 44/56 (79%) | 44/60 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/36 (58%) | 27/47 (57%) |
Vyhrané break-bally | 1/7 (14%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 36/107 (34%) | 27/92 (29%) |
Vyhrané body celkem | 101/199 (51%) | 98/199 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 3 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
15.01.90, 34 Let
16 549 $
15.01.90, 34 Let
16 549 $
Min-Kyu Song vs. Jae-Min Seol - Vzájemné zápasy
22.06.17 | čtvrtfinále | Min-Kyu Song | Jae-Min Seol | 3-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | Korea F4 | tvrdý |
Min-Kyu Song form & Jae-Min Seol form
Min-Kyu Song - poslední zápasy
M25 Daegu - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 6-2, 1-6, 1-3, - Min-Kyu Song - skreč | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Sunghyeon Yoon | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Minjoon Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Seong Chan Hong | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Harmon - tvrdý | ||||
07.06.22 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Harmon - tvrdý | ||||
02.06.22 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chiang - tvrdý | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Connor Farren | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Parikshit Somani | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Hendrik Thada Grohbruegge | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nonthaburi - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Baotou Challenger - antuka | ||||
28.08.19 2. kolo | vs. James Duckworth | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo | vs. Luke Saville | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chengdu Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Mao-Xin Gong | 6-3, 6-79, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Ray Ho | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Uisung Park | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.19 čtvrtfinále | vs. Yong-Kyu Lim | - | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Hyun Sik Go | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-4, 4-6, - Min-Kyu Song - skreč | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 0-4, - Min-Kyu Song - skreč | detail zápasu | |
Gwangju Challenger - tvrdý | ||||
15.05.19 2. kolo | vs. Jason Jung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Evan Song | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.19 kvalifik. | vs. Hong Chung | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Evan King | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kofu - tvrdý | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Jae-Min Seol - poslední zápasy
Thailand F7 - tvrdý | ||||
26.10.18 1. kolo kval. | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 3-6, 2-2, - Jae-Min Seol - skreč | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Brian Boggs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F5 - tvrdý | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Jaeyoung Park | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Ki Su Jung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Jaewon Jun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Hyeon Il Jung | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Hyeong Jin Cho | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vietnam F3 - tvrdý | ||||
14.05.18 1. kolo | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vietnam F2 - tvrdý | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Skadarka | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Kutsenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
08.04.18 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Japan F3 - tvrdý | ||||
17.03.18 2. kolo kval. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Japan F2 - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Daiki Koga | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Thailand F12 - tvrdý | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Thailand F11 - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Yuanfeng Li | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Korea F5 - antuka | ||||
29.06.17 2. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.17 1. kolo | vs. Dylan Seong-Kwan Kim | 1-0, Dylan Seong-Kwan Kim - skreč | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
22.06.17 čtvrtfinále | vs. Min-Kyu Song | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
21.06.17 2. kolo | vs. Makoto Ochi | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.17 1. kolo | vs. Shane Vinsant | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
13.06.17 1. kolo | vs. Sang-Woo Noh | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
07.06.17 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Jaeyoung Park | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
26.04.17 2. kolo | vs. Ilya Vasilyev | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
25.04.17 1. kolo | vs. Hyun-Woo Nam | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.04.17 kvalifik. | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.17 kvalifik. | vs. Yan Sabanin | 1-6, 4-6 | detail zápasu |