ZÁPAS
12.06.17 | 1. kolo kval. | Min Gyeom Kim | Iskander Davutov | 6-2, 2-0, - skreč | Korea F3 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Kórea
19.09.96, 27 Let
19.09.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
27.09.95, 28 Let
27.09.95, 28 Let
Min Gyeom Kim vs. Iskander Davutov - Vzájemné zápasy
12.06.17 | 1. kolo kval. | Min Gyeom Kim | Iskander Davutov | 6-2, 2-0, Iskander Davutov - skreč | detail zápasu | Korea F3 | tvrdý |
Min Gyeom Kim form & Iskander Davutov form
Min Gyeom Kim - poslední zápasy
M15 Changwon - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Kousuke Ogura | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Korea F6 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Seon Yong Han | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Hyeoung Jin Kim | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Korea F4 - tvrdý | ||||
18.06.17 1. kolo | vs. Sang-Woo Noh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Korea F3 - tvrdý | ||||
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Wonseok Lee | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Ku Keon Kang | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Iskander Davutov | 6-2, 2-0, Iskander Davutov - skreč | detail zápasu | |
Korea F2 - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Seung Dong Kim | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
05.06.17 kvalifik. | vs. Oh-Hee Kwon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Chan Hwi Shin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
15.06.16 1. kolo | vs. Kento Takeuchi | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Korea F1 - tvrdý | ||||
18.05.15 1. kolo | vs. Omar Jasika | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Iskander Davutov - poslední zápasy
Korea F3 - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Min Gyeom Kim | 2-6, 0-2, - Iskander Davutov - skreč | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
24.04.17 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Ramazan Nureev | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Albert Safaev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
08.06.15 kvalifik. | vs. Rasul Akhmadaliev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
01.06.15 kvalifik. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
01.06.15 1. kolo kval. | vs. Mironshox Turayev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
27.04.15 1. kolo kval. | vs. Miguel-Angel Lopez Jaen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
13.04.15 1. kolo kval. | vs. Pavel Korenets | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
06.04.15 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Morocco F6 - antuka | ||||
17.11.14 2. kolo kval. | vs. Marcos Giraldi Requena | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.14 1. kolo kval. | vs. Artsiom Dabryian | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Morocco F5 - antuka | ||||
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Michele Longo | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Morocco F4 - antuka | ||||
03.11.14 2. kolo kval. | vs. Ayoub Benamar | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F14 - antuka | ||||
13.10.14 1. kolo kval. | vs. Grisha Reytman | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.14 kvalifik. | vs. Moos Sporken | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F13 - antuka | ||||
06.10.14 1. kolo kval. | vs. Alan Bzarov | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
Kazakhstan F11 - tvrdý | ||||
04.08.14 kvalifik. | vs. Daniil Michshenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F10 - tvrdý | ||||
28.07.14 kvalifik. | vs. Djurabeck Karimov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.07.14 1. kolo kval. | vs. Jakhongir Jalalov | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
19.07.14 1. kolo kval. | vs. Andrei Vasilevski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F9 - tvrdý | ||||
30.06.14 1. kolo kval. | vs. Bogdan Valiev | 4-6, 7-61, 4-6 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
07.06.14 1. kolo kval. | vs. Pavel Tsoy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
28.04.14 1. kolo kval. | vs. Evgeny Elistratov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
14.04.14 1. kolo kval. | vs. Kassimbek Akzharkenov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.14 kvalifik. | vs. Alexey Nikiforov | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
14.04.14 1. kolo | vs. Roman Khassanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
07.04.14 1. kolo kval. | vs. Serikzhan Yessenbekov | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
31.03.14 1. kolo kval. | vs. Alexander Yarkov | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - tvrdý I. | ||||
10.03.14 kvalifik. | vs. Sergey Dyakonov | 5-7, 1-6 | detail zápasu |