ZÁPAS
19.08.18 | 2. kolo kval. | Milos Vukovic | Dusan Obradovic | 7-5, 6-4 | Serbia F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Srbsko
24.06.01, 22 Let
24.06.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Milos Vukovic vs. Dusan Obradovic - Vzájemné zápasy
18.05.21 | 2. kolo kval. | Dusan Obradovic | Milos Vukovic | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M15 Brcko | antuka |
19.08.18 | 2. kolo kval. | Milos Vukovic | Dusan Obradovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Serbia F3 | antuka |
Milos Vukovic form & Dusan Obradovic form
Milos Vukovic - poslední zápasy
M25 Pirot - antuka | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Kostic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Lukas Pokorny | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ainur Garifullin | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Stjepan Anisic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Kristof Minarik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Dimitrije Zubac | 6-74, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Boris Butulija | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Luca Teboul | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 7-65, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Brcko - antuka | ||||
18.05.21 2. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Luca Teboul | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prijedor - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Stefan Ivic | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Loncar | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Davide Galoppini | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 6-3, 6-72, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Bozo Barun | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Goran Radanovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Dusan Milojevic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Strahinja Rakic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Nemanja Subanovic | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Gyula - antuka | ||||
29.05.19 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Petar Pjevcevic | 3-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu |
Dusan Obradovic - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Yvo Panak | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 7-63, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Svyatoslav Gulin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Nicolas Buitrago | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Milan Drinic | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Antonio Massara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.23 semifinále | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Emile Hudd | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Mihail Ivanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Luka Mikrut | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Josip Simundza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Matej Dodig | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu |