ZÁPAS
14.11.16 | 1. kolo kval. | Milos Nikolic | Milan Radojkovic | 6-3, 6-3 | Greece F10 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Srbsko
26.12.97, 26 Let
26.12.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
19.10.01, 22 Let
12 253 $
19.10.01, 22 Let
12 253 $
Milos Nikolic vs. Milan Radojkovic - Vzájemné zápasy
14.11.16 | 1. kolo kval. | Milos Nikolic | Milan Radojkovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Greece F10 | tvrdý |
Milos Nikolic form & Milan Radojkovic form
Milos Nikolic - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Thomas Brechemier | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Euan Wilson Baig | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-4, 5-7, 3-5, - Milos Nikolic - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-73, 0-1, - Milos Nikolic - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Jacob Sullivan | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 2-6, 0-3, - Milos Nikolic - skreč | detail zápasu | |
Qatar F5 - tvrdý | ||||
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 0-3, - Milos Nikolic - skreč | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Egypt F22 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 1-2, - Milos Nikolic - skreč | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Netherlands F2 - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Jack Molloy | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Philipp Sikorski | 6-0, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F24 - antuka | ||||
17.06.18 2. kolo kval. | vs. Rayan Ghedjemis | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Aleksa Djordjevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Marek Semjan | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Nemanja Subanovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Jan Vehovec | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Suvajac | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F20 - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Koray Kirci | 7-5, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Greg Polmans | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Turkey F19 - antuka | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Amaury Delmas | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Sebastian Grau | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Pablo Andres Pina Ubilla | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hungary F1 - antuka | ||||
07.05.18 kvalifik. | vs. Andre Biro | 6-4, 1-2, - Milos Nikolic - skreč | detail zápasu | |
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Cristian Stefan Moldovan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Italy F8 - antuka | ||||
14.04.18 2. kolo kval. | vs. Geronimo Espin Busleiman | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Italy F7 - antuka | ||||
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Facundo Juarez | 6-4, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu |
Milan Radojkovic - poslední zápasy
M15 Sibenik - antuka | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mattia Frinzi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Tomas Papik | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Martin Krumich | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Potchefstroom Challenger - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Pierre Malan | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.20 kvalifik. | vs. De Villiers Kroon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Sami Achour | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Adam Nagoudi | 7-5, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Adrian Bodmer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Paolo Emilio Cossu Floris | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Rottoli | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
02.09.19 kvalifik. | vs. Federico Juan Aguilar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Youssef Mansour | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lasne - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Matyas Cerny | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Michal Konecny | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Doboj - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Janis Podzus | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.04.19 kvalifik. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Sabanov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Afonso Salgado | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Manfred Fellin | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.03.19 kvalifik. | vs. Paolo Dagnino | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
06.01.19 kvalifik. | vs. Fabrice Martin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F34 - antuka | ||||
28.10.18 kvalifik. | vs. Rayan Ghedjemis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Umberto Setter | 6-1, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Italy F33 - antuka | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Corrado Summaria | 3-6, 4-6 | detail zápasu |