ZÁPAS
27.11.19 | 1. kolo | Miljan Zekic | Lucas Krainer | 6-1, 6-3 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Miljan Zekic | Lucas Krainer | |
1. podání % | 35/51 (69%) | 31/57 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/35 (74%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/16 (63%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/57 (49%) | 15/51 (29%) |
Vyhrané body celkem | 64/108 (59%) | 44/108 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 5 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Miljan Zekic | 0-0 | |
0-0, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Lucas Krainer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miljan Zekic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Lucas Krainer | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Miljan Zekic | 4-0 | |
0-0, 30-0, 40-40 | ||
Miljan Zekic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Lucas Krainer | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miljan Zekic | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Lucas Krainer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
3-1 | Lucas Krainer | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miljan Zekic | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Lucas Krainer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Miljan Zekic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Lucas Krainer | |
0-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Miljan Zekic vs. Lucas Krainer - Vzájemné zápasy
28.01.22 | čtvrtfinále | Lucas Krainer | Miljan Zekic | 6-79, 6-4, 6-2 | detail zápasu | M25 Cairo | antuka |
27.11.19 | 1. kolo | Miljan Zekic | Lucas Krainer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Miljan Zekic form & Lucas Krainer form
Miljan Zekic - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Lucas Gerch | 0-4, - Miljan Zekic - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Joshua Goodger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Nikolay Vylegzhanin | - | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Chirag Duhan | 7-65, 7-67 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 1-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 6-72, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Todi Challenger - antuka | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-71, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Luca Potenza | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Lucas Krainer - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 3-6, 2-3, - Lucas Krainer - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Sergey Fomin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.01.23 semifinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.01.23 čtvrtfinále | vs. Amr Elsayed | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
26.01.23 2. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.23 1. kolo | vs. Mohamad Gomaa | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.12.22 semifinále | vs. Jakub Mensik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.22 čtvrtfinále | vs. Ilia Simakin | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
01.12.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.11.22 semifinále | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.22 čtvrtfinále | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Enzo Frances Tessari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.22 čtvrtfinále | vs. Terence Atmane | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 5-6, - Lucas Krainer - skreč | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 3-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-0, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-74 | detail zápasu |