ZÁPAS
29.07.19 | 1. kolo kval. | Miles Jones | Noah Thurner | 7-64, 3-6, 10-3 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
USA
26.12.00, 23 Let
26.12.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
27.01.00, 24 Let
27.01.00, 24 Let
Miles Jones vs. Noah Thurner - Vzájemné zápasy
29.07.19 | 1. kolo kval. | Miles Jones | Noah Thurner | 7-64, 3-6, 10-3 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Miles Jones form & Noah Thurner form
Miles Jones - poslední zápasy
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 4-6, 6-1, 6-77 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Volodymyr Iakubenko | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Angel Guerrero Melgar | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrew Fenty | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Lucas Nunez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Santiago Padilla Cote | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Seth Carlson | Seth Carlson - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Omni Kumar | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alex Jones | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Pranav Kumar | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Porras | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Simone Agostini | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Maksim Shin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Julian Duval | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Ryan James Storrie | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Kyle Mckay | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Emmett Ward | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Elijah Strode | 6-74, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Kareem Allaf | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Jesse Flores | 3-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Leo Vithoontien | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Dunstan De Noon | Dunstan De Noon - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |
Noah Thurner - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ante Petar Ercegovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Filip Krolo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Adam Heinonen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Ricardo Batista | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Karue Sell | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Hugo Palacios Plaza | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Philip Hjorth | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Max Cunat | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Antreas Stavrou | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Zach Stephens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo kval. | vs. Fouzan Fahad | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jindrich Brill | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Mousa Alkotop | 6-2, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sparsh Rathi Rathi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 4-6, 7-62, 8-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Borys Chmielewski | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Daniel Verbeek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Kylian Collignon | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Luca Hesselmann | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Johnson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Plunger | 2-6, 2-6 | detail zápasu |