ZÁPAS
29.08.17 | 1. kolo | Milan Drinic | Marcell Bartakovics | 6-2, 1-6, 7-65 | Hungary F7 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Milan Drinic | Marcell Bartakovics | |
1. podání % | 69/120 (58%) | 41/84 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/69 (55%) | 28/41 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 23/51 (45%) | 17/43 (40%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 7/15 (47%) |
Vyhrané body z returnu | 39/84 (46%) | 59/120 (49%) |
Vyhrané body celkem | 100/204 (49%) | 104/204 (51%) |
Dvojchyby | 11 | 6 |
Esa | 8 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Maďarsko
19.10.97, 26 Let
19.10.97, 26 Let
Milan Drinic vs. Marcell Bartakovics - Vzájemné zápasy
29.08.17 | 1. kolo | Milan Drinic | Marcell Bartakovics | 6-2, 1-6, 7-65 | detail zápasu | Hungary F7 | antuka |
Milan Drinic form & Marcell Bartakovics form
Milan Drinic - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - skreč | detail zápasu |
Marcell Bartakovics - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Luka Vuglar | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yannick Penkner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Marc Majdandzic | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Kornel Halmos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 4-6, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Homola | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Filip Gabriel Bara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Luca Parenti | 1-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Gregor Hausberger | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Roko Horvat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Jaka Protic Zakelj | 7-66, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Pisaric | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Marko Mileticki | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 4-6, 1-2, - Marcell Bartakovics - skreč | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 7-67, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Simon Smejkal | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Sandro Szic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Morris Kipcak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
29.08.22 kvalifik. | vs. Sandro Szic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Savelev | 7-5, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu |