ZÁPAS
06.09.17 | 1. kolo | Milan Drinic | Maksim Tikhomirov | 7-5, 6-1 | Serbia F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Milan Drinic | Maksim Tikhomirov | |
1. podání % | 35/71 (49%) | 31/58 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/35 (69%) | 19/31 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/36 (47%) | 8/27 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 31/58 (53%) | 30/71 (42%) |
Vyhrané body celkem | 72/129 (56%) | 57/129 (44%) |
Dvojchyby | 7 | 8 |
Esa | 7 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Milan Drinic vs. Maksim Tikhomirov - Vzájemné zápasy
06.09.17 | 1. kolo | Milan Drinic | Maksim Tikhomirov | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Serbia F5 | antuka |
Milan Drinic form & Maksim Tikhomirov form
Milan Drinic - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - skreč | detail zápasu |
Maksim Tikhomirov - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 1-6, 3-5, - Maksim Tikhomirov - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-4, - Maksim Tikhomirov - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 0-6, 1-2, - Maksim Tikhomirov - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Dev Javia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Justin Roberts | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Evan Bynoe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Frederic Schlossmann | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Kolninov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
22.02.20 čtvrtfinále | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. George Goldhoff | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.20 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Aron Pierce | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
12.12.19 2. kolo | vs. Peter Bertran | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.19 1. kolo | vs. Quinton Vega | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Federico Zeballos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Yeudy Villar | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu |